Skocz do zawartości
Rogi

S-OFF dla HTC Desire GSM

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanko...

Żeby wgrać S-OFF, musiałem sobie wrzucić OpenDesire, bo z moim ROM-em coś nie chciało to śmigać. Po zrobieniu S-OFF przywróciłem kopię mojego starego ROM-u wykonaną nandroidem. W HBOOT nadal widnieje napis S-OFF, a podczas uruchamiania telefonu wyświetla się splashscreen AlphaRev. Ale niestety po odpaleniu telefonu w dalszym ciągu /system mam tylko do odczytu.

Ma ktoś jakieś pomysły, dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w jaki sposob masz tylko do odczytu ?

1 sciagnij root explorer

2 jak wejdziesz w katalog np /system w prawym gornym rogu masz r/o kliknij i bedziesz mial r/w

3 w/w katalogu mozesz dokonywac juz zmian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Wgrałem s-off zainstalowałem sdk i na jakimś forum przeczytałem że trzeba zmienić path na C:\sdk\tools niestety okazało się potem że to trzeba dodać o ścieżki :( Czy ktos może mi wysłać wszystko co ma być w tej linijce. Mam win 7 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Mam mały problem. Wgrałem s-off zainstalowałem sdk i na jakimś forum przeczytałem że trzeba zmienić path na C:\sdk\tools niestety okazało się potem że to trzeba dodać o ścieżki :( Czy ktos może mi wysłać wszystko co ma być w tej linijce. Mam win 7 Pozdrawiam

U mnie (ten sam system) wygląda ona tak:

%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\System32\Wbem;%SYSTEMROOT%\System32\WindowsPowerShell\v1.0\;C:\Program Files\TortoiseSVN\bin;C:\Program Files (x86)\Common Files\Teleca Shared;D:\Portable\SDK\tools\

Weź tylko pod uwagę, że ja mam SDK w innym katalogu :) No i generalnie u Ciebie pewnie będzie ona wyglądała inaczej, bo niektóre aplikacje same tam sobie dopisują ścieżki. Dodaj po prostu na końcu to:

;C:\sdk\tools\

I wszystko powinno śmigać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i nie śmiga :( jjak wpisuje w wierszu poleceń (uruchomionym jako administrator) pojawia się komunikat "nazwa c:\SDK\tools nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne........"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\System32\Wbem;%SYSTEMROOT%\System32\WindowsPowerShell\v1.0\;C:\Program Files\TortoiseSVN\bin;C:\Program Files (x86)\Common Files\Teleca Shared;C:\SDK\tools\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co rozumiesz przez instalowanie SDK? Na ogół wystarczy je zwyczajnie przenieść na C:/ tam rozpakować i zmieć nazwę folderu na "SDK", żeby właśnie wyglądało to tak: C:\SDK\tools\

masz tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak włączyłem SDK Manager.exe ściągło i zainstalowało się parę rzeczy. Sterowniki zmieniłem na te z folder usb_driver a SDK mam na C:\SDK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Pobierz sobie Android Commander http://forum.android.com.pl/f30/android-commander-manager-plika-w-i-aplikacji-4094/ on doda Ci ścieżkę i zrobi wszystko za Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi