Skocz do zawartości
Angel_of_Death

MOD [FINAL][4.2.2] CyanogenMod 10.1.3 for Samsung Galaxy S [Stable][Akt. 23.09.2013]

Rekomendowane odpowiedzi

lukeniu

U mnie czasami strasznie zamuli i pomaga jedynie restart. Po za tym dosyć często po włączeniu ekranu przez kilka sekund nic się nie pojawia, ale po chwili wskakuje lock screen i wtedy juz wszystko bangla.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po nocce byłem bardzo zadowolony z baterii :) Od 1:30 do 9:00 rano przy włączonym WiFi, 3G + synchronizacji 3 kont Gmail+Facebook+Genie Widget (Pogoda) zeszło raptem 4%. Za to w ciągu dnia to już masakra... Od 9 do 16-17 bateria padła do zera. W sumie nie formatowałem Battery Statts więc może to być też tego wina...

Po drugie na domyślnym launcherze (kernel Semaphore), dość często mam tak, że po wybudzeniu telefonu i wejściu drawera (tak to się chyba nazywa? Do siatki aplikacji?) i probie przewinięcia aplikacji launcher się na chwile 1-2 sekundy przycina... Zmienię na Apexa zobaczymy, czy sytuacja będzie się powtarzała ^^

Dopadł mnie dziś też battery drain wywołany usługami google, ale zwykły restart rozwiązał problem :) Widać, że ROM jest jeszcze we wczesnej fazie rozwojowej :) Jak by się coś jeszcze działo nie tak to piszcie będziemy uzupełniali pomału liste bugów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom jeśli chodzi o 4.2.1 jak dla mnie na chwilę obecną najszybszy.

Używam kernala Semaphore 2.8.0s + Touch Wizzard Launcher + Patch HD(do YT i nagrywania filmików).

No zdarzy mu się przycinka oraz są jeszcze błędy znalazłem takie jak:

-Problem z przesyłaniem plików przez Bluetooth

-Zwiecha telefonu jak 'bawimy' się fasolkami - żeby się odmulił trzeba robić reboot :/

Jak na razie super, można używać spokojnie lecz jednak musimy się przygotować na ew. ściny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o o zegar i Apollo prawdopodobnie wystarczy wejść w Ustawienia --> Aplikacje -->Zakładka wszystkie --> odszukujemy na liście Zegar i Apollo. Kolejno klikamy: Wyczyść pamięć podręczną oraz Wyczyść dane. To powinno rozwiązać twój problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie, działa Wam Google Maps? U mnie nie pobiera ani mapy, ani jak czegoś szukam. Biała plama i moja pozycja pośrodku niczego. :zdegustowany:

U mnie Google Maps działa bez zarzutu. Wszystko ładnie pięknie na wi-fi i mobilnym internecie. Co do GPS to nie wiem bo włączałem mapy tylko w domu ale GPS szukał satelit więc podejrzewam że wszyto jest jak najbardziej ok.

Co do Twojego problemu to spróbuj przeinstalować mapy. Byś może też jechałeś tylko na GPS. Wtedy mapy ściągają się mega długo. Najlepiej w takiej sytuacji albo być podłączonym z netem albo wgrać mapy offline i wtedy używać samego GPS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wąski? Możesz zamieścić zrzut ekranowy? Jak to zrobić znajdziesz w pierwszym poście. Bo sorry ale nie wiem o co może chodzić :-P

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Melfi

@Angel_of_Death dodaj jego link do pierwszego postu. Nie głupi pomysł by to się tam znalazło :)

Dodaje Changelog do CyanogenMod 10.1 na I9000: BBQLog - Official CyanogenMod 7, 9, 10 and 10.1 Changelog for Android distrubtion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na CyanogenMod Downloads pojawił się EXPERIMENTAL 10.1. Pewnie nie ma żadnych poprawek, tylko testowali kompilator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każde najtli np z dzisiaj jest już na 4.2.1(nie chodzi mi o experimental tylko np. cm-10-20121215-NIGHTLY-galaxysmtd.zip)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi