Skocz do zawartości
CheQ

[ROM] ComunityMove v1 (Alcatel ot-908/T-Mobile Move)

Rekomendowane odpowiedzi

CheQ

Mój pierwszy zmodyfikowany rom na Alcatela Ot 908 S/F / T-Mobile Move Dołączona grafika

Nie znalazłem żadnych błędów w działaniu, Zmieniony Całkowicie wygląd (Przypominający bardziej Androida 3.0). Dodatkowo Dodany Root , BusyBox, CMW Recovery, Klawiatura TouchPal i wiele innych.

Spolszczenie nie jest całkowite (ponieważ aplikacje z romu którym bazowałem nie miały języka polskiego, ale menu i ustawienia są po polsku Dołączona grafika)

Screeny

post-125660-14255714222317_thumb.png

https://docs.google.com/file/d/0B9-Yxe-7_BOBVHVEXzFRaU5wWHM/edit?pli=1

Instalacja - Ściągamy plik i wrzucamy go na SD. Włączamy telefon w trybie Recovery i instalujemy jak każdy inny rom.

post-125660-14255714222094_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as007

Czy jest to rom bazujący na Androidzie 2.2.2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CheQ

tak - na stockowym romie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as007

Zainstalowałem rom. Bardzo fajny, szybki mam nadzieję, że nie będzie z nim problemów. Mam jednak dwa pytania.

1. Wcześniej miałem CWM w wersji 5.xxxx, natomiast teraz jest w wersji starszej, tj. 4.xxx. Czy mozna zainstalować to nowsze przez fastboot lub aplikację ROM Manager z Google Play?

2. Zauważyłem, że stockowe aplikacje są po angielsku. Ja ze starego romu mam polskie odpowiedniki, ale próbowałem podmieniać, lecz mi nie wychodziło. Jak to zrobić?

Pozdrawiam

EDIT: Po włączeniu sieci wyświetla mi się taki dymek: "Download Complete" Co to jest, co mi pobrało?

Edytowane przez as007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CheQ
    1. Wcześniej miałem CWM w wersji 5.xxxx, natomiast teraz jest w wersji starszej, tj. 4.xxx. Czy mozna zainstalować to nowsze przez fastboot lub aplikację ROM Manager z Google Play?

CWM 5 img - instaluje przez fastboota

https://www.dropbox.com/s/c6g3lgt5zjynwcp/recovery.img

2. Zauważyłem, że stockowe aplikacje są po angielsku. Ja ze starego romu mam polskie odpowiedniki, ale próbowałem podmieniać, lecz mi nie wychodziło. Jak to zrobić?

z tym nic narazie nie potrafię zrobić. Bazowałem na stockowym romie bez polskiego języka. W najbliższym czasię postaram się skompilować czystego androida 2.2.2 z AOSP ze źródeł alcatela.

EDIT: Po włączeniu sieci wyświetla mi się taki dymek: "Download Complete" Co to jest, co mi pobrało?

Usługi Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as007

Dzięki, co do tego dymku to po czasie skapowałem się, że chodzi o GP. Natomiast co do Androida to czekamy na 2.3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CWM 5 img - instaluje przez fastboota

https://www.dropbox.com/s/c6g3lgt5zjynwcp/recovery.img

z tym nic narazie nie potrafię zrobić. Bazowałem na stockowym romie bez polskiego języka. W najbliższym czasię postaram się skompilować czystego androida 2.2.2 z AOSP ze źródeł alcatela.

Usługi Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi