Skocz do zawartości
gincu7

Lg Swift VU-Dyskusja ogólna, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

michma

Czy w tym telefonie jest Gorilla Glass ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś z posiadających ten telefonem mógłby jeszcze wyrazić własną opinie na jego temat, bo właśnie myślę nad kupnem i zależy mi między innymi na oglądaniu filmów (flash) online i jakiś ciekawszych grach od czasu do czasu. I jak to jest z trzymaniem go w kieszeni, da radę ? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Jeżeli chodzi o trzymanie w kieszeni, to nie mam z tym problemu najmniejszego- no chyba, że mam jakieś duże kieszenie, ale nie wydaje mi się.

Flash działa bez problemowo, duża zaleta podczas przeglądania internetu. Największa wada tego telefonu to naprawdę niemożność obsługi go jedną ręką(za to pisanie na klawiaturze? miodzio, nawet na zmniejszonych klawiszach w SwiftKey!) Gry chodzą doskonale, nietypowe proporcje ekranu w ogóle nie przeszkadzają w tym. Bateria mogałby być mocniejsza, ale to kwestia przyzwyczajenia, w końcu wszystkie Androidy maja z tym problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeżeli chodzi o trzymanie w kieszeni, to nie mam z tym problemu najmniejszego- no chyba, że mam jakieś duże kieszenie, ale nie wydaje mi się.

Flash działa bez problemowo, duża zaleta podczas przeglądania internetu. Największa wada tego telefonu to naprawdę niemożność obsługi go jedną ręką(za to pisanie na klawiaturze? miodzio, nawet na zmniejszonych klawiszach w SwiftKey!) Gry chodzą doskonale, nietypowe proporcje ekranu w ogóle nie przeszkadzają w tym. Bateria mogałby być mocniejsza, ale to kwestia przyzwyczajenia, w końcu wszystkie Androidy maja z tym problem

W takim razie chyba się na niego skuszę, bo w podobnej cenie jest SGS 2 i htc one S ale dwurdzeniówka a czterordzeniówka robi różnice, poza tym większy ekran w sumie dodatkowa zaleta. Dziękuję za odpowiedź na moje zapytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

No ja, mając teraz na testach 2 rdzeniowy LG L9 czułem kolosalną różnicę, mimo, że wydawało mi się, iż nie powinna być odczuwalna. Nie jest to idealny telefon, co to to nie, ale w tej cenie chyba nic lepszego nie znajdziesz, a wystarczy pójść na kilka kompromisów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie warto przesiąść się z Xperii S na tego LG ? Myślałem o Note 1 ale nie chce dokładać kasy do interesu a VU można już kupić za 950zł co za 4 rdzenie i Tegra3 wydaje się być dobrymi pieniędzmi.

Telefonu ostatnio używam prawie wyłącznie oprócz rozmów do oglądania filmów,przeglądania neta i czasami w coś zagram.Jak jest z wyświetlaczem czy jest on dobrej jakości i jaki obraz generuje.Można go porównać do ekranu SXS która ma wyświetlacz jak żyleta.

Wysłane z mojego LT26i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie ten sam dylemat mam przy przesiadce z Note 1, zastanawiam się nad LG VU, prawdę mówiąc nie przeszkadza mi nawet brak możliwości schowania rysika. Używa ktoś z was swiftkey na tym LG? W note 1 kciuk ledwo mi już starcza i boję się, że w Vu pisanie smsów jedną reką będę mógł włożyć między bajki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie warto przesiąść się z Xperii S na tego LG ?

Jeśli zależy Ci na aparacie to na pewno nie. Obydwa mają sensory BSI, ale zdjęcia wychodzą znacznie lepiej na Sonym.

Jak jest z wyświetlaczem czy jest on dobrej jakości i jaki obraz generuje

Wyświetlacz w porządku, to IPS taki jak w 4XHD, różni je tylko rozdzielczość. Saturacja jest w porządku, problem jak zawsze z czernią że jest za mało czarna w porównaniu do amoledów. Format 4:3 jest IMO lepszy do przeglądania netu niż 16:9/10.

boję się, że w Vu pisanie smsów jedną reką będę mógł włożyć między bajki

Ja używam swiftkey, co prawda używając dwóch rąk do tego (robie tak na każdym telefonie z androidem jaki miałem). Da się pisać jedną ręką oczywiście, ale musi być duża i wygimnastykowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak jest z filmami i grami na tym wyświetlaczu 4:3

Czy filmy i gry idą na full scren czy są czarne pasy na górze i dole ekranu bo większość nowych filmów i seriali jest w 16:9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co gier, to dostosowują się do wielkości ekranu jeśli chcesz tego (bo można też ustawić by tego nie robiły). Final Fantasy III, GTA III, Extreme Road Trip 2 działają na całym ekranie.

Co do filmów to pasy zostaną, chyba że w MX Playerze każesz się filmowi dostosować do ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi