Skocz do zawartości
gincu7

Lg Swift VU-Dyskusja ogólna, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie pytanie, czy bateria w tym modelu jest zintegrowana czy wymienialna standardowo, bo spotkałem się z określeniem obudowy jako jednobryłowej co nie nastawia mnie zbyt optymistycznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak jak myślałem.

Jeszcze jedno jak gra na sluchawkach i na głośniku.To znaczy czy dzwonek jest głośny i wyraźny bo jak miałem LG Gt540 to było słabo.

Czy ten telefon slot na kartę pamięci i wymienną baterię bo są sprzeczne informacje na ten temat.

Wysłane z mojego LT26i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma wymiennej baterii, no chyba że wykręcicie torxy, zdejmiecie obudowe i wyjmiecie baterie z zaczepów.

Slotu na karte SD też nie ma.

Uważam że gra w porządku, jadąc metrem słysze muzyke na słuchawkach. Dzwonek też jest dość głośny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu dziś dotarł do mnie ten telefonik, na razie się ładuje. Później zacznę go poznawać ;)

Pierwsze wrażenie? Niezła bambaryłka w porównaniu do mojego Wave2 ;)

Pierwsza myśl "jak i gdzie go schowam"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Jakość muzyki na naprawdę wysokim poziomie, bardzo głośno, wyraźnie, bez żadnych szumów etc.

Jak u was z baterią? Bo u mnie na początku było dobrze, ale teraz cholernie słabo trzyma, nie wiem czy to jakaś appka mi tak żre, czy o co chodzi. generalnie, żeby utrzymać telefon od rana do wieczora mam problem -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakość muzyki na naprawdę wysokim poziomie, bardzo głośno, wyraźnie, bez żadnych szumów etc.

Skoro tak twierdzisz to znaczy, że nigdy nie miałeś w ręku (uchu) telefonu z wysoką jakością dźwięku. W tym LG jest ona co najwyżej przeciętna... ale dostateczna. Poziom głośności wystarczający, za to jakość samego dźwięku średnia - zwłaszcza przez speaker. Rozmowy głosowe w porządku. W zasadzie więcej od telefonu nie trzeba wymagać, bo spełnia dobrze te funkcję, ale podniecać się jaki tu oh, ah dźwięk też nie należy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

"Kilka" telefonów miałem w uchu i akurat LG'ki są tymi, które zawsze zadawalały moje uszy(a miałem prawie całą serię L oraz Optimus'a). To nie są ochy i achy z mojej strony, po prostu uważam, że trudno coś zarzucić jakości muzyki w VU. Nie jestem melomanem, ale jakieś tam wymagania mam a LG spełnia je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napaliłem się na tego LG i już nawet znalazłem ciekawą ofertę, ale mam jeszcze kilka pytań.

1) Czy ktoś miał okazję porównać białą i czarną wersję? Która jest lepiej wykonana/wygląda lepiej?

2) Wiem, że bateria zależy od użytkowania, ale czy komuś z was starcza spokojnie na dwa dni?

3) Jak wygląda modowanie tego telefonu? Niewiele znalazłem na razie, ale root już jest. Czy bootloader jest zablokowany jak w 4x?

4) Jakie są wasze odczucia co do nakładki? Dużo jest śmieci? Są jakieś programy wspierające rysik, czy jest on tylko bajerem coby więcej ludzi kupiło? Wiem, że Note ma więcej funkcji w tej kwestii, ale mi zależy jedynie na odręcznych notatkach.

5) Czy telefon ma jakąś "szparę" na zawieszki? Czy rysik można jakoś trwale "przypiąć"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Dla mnie lepiej wygląda czarna wersja.

2. Mnie nie starcza przez duże ilości YT i neta po 3G

3. Roota mam, BL pewnie zablokowany, developerów brak bo mało się tego sprzedało.

4. Śmieci mało, w sumie działa sprawnie. Masz aplikacje notatnik do rysika. Ogólnie rysik to troche bajer, dużo mu brakuje do tego z Note.

5. Szpar nie stwierdzono :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    michma

A jak jest z wyświetlaczem w tym telefonie (jakie ma kolory, ma gorilla glass) ?

Jak ogólnie sprawuje się telefon (wiesza się bądź resetuje) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi