Skocz do zawartości
gincu7

Lg Swift VU-Dyskusja ogólna, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

baczus

Wymieniał ktoś z was może digitizer? Pożyczyłem koledze telefon na 10 minut i wrócił z pęknięciem na całej długości. :/ Na szczęście zobowiązał się zapłacić. Dotyk i ekran nieuszkodzone na szczęście. W serwisie w Mławie pani powiedziała 300 zł a to trochę dużo. Według filmiku

wymiana wygląda na dość prostą. Mam odrobinkę kurzu pod wyświetlaczem, czyli digitizer nie jest klejony z ekranem na szczęście (w tym wypadku to ok). Czy jeżeli zakupię takie coś to będzie ok 1pcs/lot touch screen digitizer For LG P895 Touch screen With frame Free Shipping-in Mobile Phone LCDs from Electronics on Aliexpress.com ? Nie wiem czy ten konkretny z ali, ale jeszcze poszukam w internetach. Czy można odczepić ramkę od płytki digitizera (na filmie tego nie widać ale raczej to logiczne jest)?

EDIT: Znalazłem oryginalną część, trochę droższa

http://www.spareslg.com/touchscreen-lg-maximo-vu-p895-acq86069011.html

Edytowane przez Szynku
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymianiałem, ja kupiłem na ebay z ramką za 120zł, wg aukcji nowe i oryginalne i chyba to była prawda bo niczym się nie różniło od poprzedniego. Już ponad miesiąc używam nowego i jest super, nie rysuje się i ramka też się nie niszczy. A dokłądnie to kupiłem to: Black White Original Touch Screen Digitizer Frame for LG Optimus P895 VS950 | eBay . Wymiana też banalna, wystarczy przełożyć wszystko do nowej ramki ;) . Powodzenia i pozdrawiam ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi