Skocz do zawartości
lewyytm

Spis Aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odnośnie aktualizacji, chciałbym sobie usystematyzować wiedzę bo czytam forum i już sam nie wiem jak jest.

Mianowicie, telefon z Plusa (brandowany), przez KDZ wgrałem niebrandowany soft 10A i zrobiłem root. Czy na dzień dzisiejszy jest szansa zaktualizować soft do wyższej wersji aby pozostał niebrandowany i oczywiście nie tracąc root'a?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    StabiL

Z tego co mi wiadomo to nie:P Bardzo mi przykro, aczkolwiek ja się przeniosłem z 10f na 10a i szczerze... nie widzę żadnej różnicy w wydajności czy czymkolwiek :)

Stwierdziłem, że lepiej teraz poczekać na odblokowanie bootloadera i/lub powstanie jakiś custom romów, a do tego czasu siedzieć na 10a i mieć roota :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji do 10g zauważyłem, że bateria wolniej się rozładowuje szczególnie w początkowej fazie i dwa razy zostawiłem ładowanie na noc, a rano bateria 100%, ale nie ma co brać tego za pewnik trzeba protestować dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tu już pojawiła się 10h czy coś wniesie? Zobaczymy po paru dniach użytkowania.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj to zrobiłem. Zlazlem do 10a, root, voodoo i po OTA do wersji 10h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od początku miałem soft t-mobile bo brałem go na przedłużenie umowy soft 10a gdzie była słaba jakoś rozmów (jakieś trzaski co któreś połączenie jakieś dziwne pykania podczas rozmowy w słuchawce). Zainstalowałem aktualizacje do 10b i tu to samo już chciałem wysłać na gwarancji ale coś mnie tknęło i zainstalowałem czysty najnowszy soft 10H bez żadnych dodatków i moje problemy z jakością rozmów jak ręka odjął. Wszystkie rozmowy są czyste bez zakłóceń czyli wniosek soft T-mobile jest do bani. Jednak prawdą jest to co kiedyś powiedzieli mi w serwisie ze na czystym sofcie bez dodatków sieci telefony lepiej chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq

chyba dopiero teraz ktoś z tego serwisu "przetworzył" news o którym na forum wiemy już chyba od tygodnia :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt chyba będzie aktualizacja do 4.1 JB ale Optimus L9 (P765) a my mamy P760 ? Jak to rozumować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki

Że, będziesz musiał poczekać 2 tygodnie dłużej niż użytkownicy modelu P765.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi