Skocz do zawartości
lewyytm

Spis Aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

wmk3
V10F

ORP/ORANGE - Orange

Dziwne bo to taki ROM z tej strony zainstalowalem i mam

P76010f-EUR-xx

Wersja jądra 3.0.21

Num kompilacji

IMM76L

A pamietam ze jak wzialem tel z salonu mialem

P76010c-ORP-xx

Po sprawdzeniu brandu post wyzej przez strone LG wyszlo.

OK xxxxxxxxxxxxxxxx LGP760 BPOLBK xxxxxxxxxxxxxx 20121105 V10E_00 http://csmgdl.lgmobile.com/swdata/WEBSW/LGP760/APOLBK/V10e_00/V10E_00.kdz http://csmgdl.lgmobile.com/swdata/WEBSW/LGP760/APOLBK/V10e_00/V10E_00.kdz GLOBAL/GLOBAL N N EL GSM

Wiec wyglada ze ten ROM z F nie jest brandowany Orange ale jest zgloszenie ze to V10E choc ROM jest wiekszy o kilkanascie MB i tel wyswietla sam ze to V10F EUR.

Edytowane przez wmk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie czy komus kto ma telefon z plusa pojawiła się aktualizacja OTA do v10c??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zanim wyszło 10c to mi pokazywało po kilku dniach, że jest aktualizacja do 10e - 24.11 jak kupiłem moją L9tkę to miała (chyba) czyste v10a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wmk3

A nie mozesz sobie bezposrednio wgrac nowy ROM a nie czekac az sie pojawi w OTA? Np ten ROM V10F nikomu nie pojawia sie w OTA a jak widac jest chyba najnowszy a juz widzialem w innym kraju ze maja wersje G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A nie mozesz sobie bezposrednio wgrac nowy ROM a nie czekac az sie pojawi w OTA? Np ten ROM V10F nikomu nie pojawia sie w OTA a jak widac jest chyba najnowszy a juz widzialem w innym kraju ze maja wersje G.

to ze jest nowszy brand 10F czy czy 10G nie znaczy wcale, że musi być bardziej aktualny od niebrandowanego 10E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
upel

W plusie się nie pojawia wersja 10C przez tel, ale jak podłączysz pod kompa to przez PC Suite Ci pobierze... Zarezerwuj trochę czasu, bo spora wagi paczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wmk3
to ze jest nowszy brand 10F czy czy 10G nie znaczy wcale, że musi być bardziej aktualny od niebrandowanego 10E

Przeciez pisze ze 10F jest wg sprawdzenia przez serwis LG niebrandowany chociaz tak pisze na stronie, jak rowniez sam tel nie zglasza brandu tylko czysty EUR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sorki

Nigdy telefon z brandem nie będzie miał nowszego softu niż bez brandu (czyt. z brandem producenta). Najnowszy soft obecnie dla L9 to V10e, a v10f to soft brandowany przez orange na bazie v10e.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
...v10f to soft brandowany przez orange na bazie v10e.

Sorki, ale wersje softu ustala producent/developer a nie operator !

Jak zmienisz sobie kilka tapet na pulpicie to juz bedziesz mial wersje v11z?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sorki

Tak, ustala producent, tak samo jak ustala w jaki sposób i do jakiego stopnia można dany soft modyfikować przez operatora, ustala również jaką "literkę" będzie dany soft miał po modyfikacji przez operatora. To jak sobie nazwiesz swój soft po wgraniu "słit lanczera i ładnej tapetki" zostaw dla siebie bo nie jesteś producentem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi