Skocz do zawartości
lewyytm

Spis Aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

wmk3

V10F (niby Orange) nie ma zadnych widocznych znamion operatora: apki, tabetki, dzwieki itp itd. a jednak ROM wazy o kilkanascie MB wiecej niz V10E. Zapewne cos w systemie zwiekszylo obietosc niewidoczne dla usera i oczywiscie pod wzgledem uzytkowania nic sie nie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b

A ja mam dziwną sprawę... Kupiłem tel od Orange i po aktualizacji mam P76010e-EUR-XX, jeśli dobrze rozszyfrowuję, to mam oprogramowanie czyste od LG a nie z brandem Orange? Może jako, że jest duże zapotrzebowanie w Orange teraz na te telefony to nie dali rady dograć swojego softu. (telefon jak doszedł miał 10a)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo u mojej żony wczoraj przyszed bialy lg l9 na pudelku zadnych sladow orange oprocz Doklejonej naklejki o tym ze stqry mozn przedac. Po aktualizacji 10e jak wyzej.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b
    To samo u mojej żony wczoraj przyszed bialy lg l9 na pudelku zadnych sladow orange oprocz Doklejonej naklejki o tym ze stqry mozn przedac. Po aktualizacji 10e jak wyzej.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Widać razem z Twoją żoną załapaliśmy się na jakąś małą dostawę, gdyż równie szybko co się pojawiły te telefony na orange.pl to i znikneły. Mój równiez dotarł do mnie w tym tygodniu i też jest biały. Być może właśnie nie ma żadnego Brandu bo nie zdążyli nic z nimi zrobić. A tak przy okazji sprawdzę zaraz czy ma Simlocka;)

Edit:

Nie ma lipy... Właśnie sprawdziłem Simlocka, przełożyłem kartę służbową T-Mobile i... DZIAŁA!!! :D Czyli potwierdziło się to, ze Orange nie nadążając z dostawami L9 puscił serię telefonów bez brandu i bez simlocka:)

Edytowane przez r3b
    Po sprawdzeniu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie a w ogóle o opłaca się robić te aktaktualizacje?

Mam 10a i jeśli to nic poza literką nie wnosi to nie wiem czy warto to w ogóle ściągać.

Wysłane z mojego L9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b
    Powiedzcie a w ogóle o opłaca się robić te aktaktualizacje?

Mam 10a i jeśli to nic poza literką nie wnosi to nie wiem czy warto to w ogóle ściągać.

Wysłane z mojego L9.

Ja nie zauważyłem różnicy... Ale aktualizację mogą wprowadzac takie poprawki których widzieć nie będziemy, a na przykład telefon będzie stabilniej pracować i mnie zużywać baterii. Dlatego zawsze jak są aktualizacje to je sciągam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adeq

Orange ewidentnie nie może nadążyć z dostawami L9, mają śladowe ilości na magazynach więc mogła wam się trafić jakaś "szybka" partia. W dodatku robią promocje na ten model i po 2h od startu promocji telefon jest niedostępny. Ja początkiem stycznia dostałem l9 od orange, oznaków brandu brak (ani na pudełku ani w telefonie) aczkolwiek mam v10f czyli jestem skazany na łaskę orange w sprawie aktualizacji. Nie wiem jak z simlockiem bo nie sprawdziłem ale skoro v10f to i simlock będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3
    Edit:

Nie ma lipy... Właśnie sprawdziłem Simlocka, przełożyłem kartę służbową T-Mobile i... DZIAŁA!!! Czyli potwierdziło się to, ze Orange nie nadążając z dostawami L9 puscił serię telefonów bez brandu i bez simlock

Hehehe jak przeczytalem sprawdzilem z SIM plus kumpla na moim L9 od Orange. Tez nie mam SIMLOCK ;) Telefon wziety I polowa grudnia. Miodzio! Mo Pan Pikny Kraj!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wujas

To orange jeszcze (jako chyba jedyny operator i niezgodnie z prawem) sprzedaje telefony z simlock'iem? Na grzyba ktoś to u nich kupuje w takim układzie? :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbl485

Na forum lg 4x hd przeczytałem ciekawą wiadomość, oczywiście nie dla nas, ale może warto napisać pod adres @ w spoilerze. Może i u nas tak będzie:E.

Jest informacja, że w następnym Update, którym jak myślę będzie Jelly Bean ma być odblokowany "fabrycznie" bootloader...:)

Oryginalna informacja poniżej:

I contacted LG regarding unlocking of the LG 4X bootloader. Here is the reply they sent me.

Sweet!!!!

Dear Dan Russ

We received good news about boot loader unlock from our dev. team.

They said that P880(EU Open) will be unlocked next OS version update.

We expect that OS version update will be during the first quater of 2013.

We hope this information will help you.

Thank you.

Sincerely yours,

LGE MC Company Open Source Code Distribution Center

Email : [email protected]

This is what I origionaly sent LG.

Product

Information

Category : MOBILE PHONES

Model Name/Number : LGP880

Your Message

Any chance of getting the boot loader of the LG p880 unlocked? Please send me any details if it can be thanks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi