Skocz do zawartości
lewyytm

Spis Aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno odpiszą, jeszcze dokładną datę i wagę pliku podadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    upel

No właśnie... Szczerze to już straciłem nadzieję na jakiekolwiek wyjście z 4.0.4, ale trudno, nie jest to stara wersja Andka jak na razie.... Skoro 4X HD nie dostał nic jeszcze i nie ma nawet żadnej informcaji co do aktualizacji tego smartfona (a to do niedawna topowy model LG) to do naszych się nie doczekamy....

P.S. Szwagier mi dziś napisał, że pobrał właśnie 4.1.2 na SIII (tak wiem to inna półka smartfona), nam zostaje nadzieja :):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Dla 4X HD odpisali ze bedzie nowa aktualizacja w I kwartale 2013 roku i prawdopodbnie bedzie odblokowany bootloader. Wiec szanse sa ze moze cos bedzie. Za jakis czas przycisne ich by odpisali czy bedzie nowa wersja dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak trochę z innej beczki - czy 4.1 jest aż tak za**b... potrzebny wszystkim? Wiem, że nowe funkcje są fajne ale czy aż jest ich tak wiele i tak mocno wymaganych? Oglądałem czy czytałem jakąś recenzję L9 i tam pada zarzut, że o zgrozo telefon nowy, a system taki stary bo już ponad rok ... i co z tego? Jak widać dziś topowe urządzenia dopiero dostają update do 4.1, a o 4.2 w ogóle nie wspominam. Z jakiej paki w takiej sytuacji 4.1 miałby już leżeć na L9 po wyjęciu z pudełka? Trochę umiaru...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wujas

Prawda. Najnowsza wersja ICS jest wystarczająca. Zresztą jedyną ciekawą opcją w JB jest jak dla mnie project butter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

DOkladnie. Dopiero 4.2 daje wiecej jak profile userow (prywatne pliki, apki) ale i tak bardziej z zastosowaniem na tablety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To też za wiele bajerów nie ma, generalnie to L9 z tym romem jest wystarczająco konfigurowalny i co najważniejsze stabilny i szybki. Po co więc poprawiać coś co jest dobre... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się aktualizacja V10G w sieci Play. Ma niecałe 10Mb. I tu niestety niemiła niespodzianka. Po zassaniu wywala error przy instalacji. Po restarcie dostaję komunikat że aktualizacja się nie zainstaluje bo mam zdjętego roota. :facepalm:

Edytowane przez radar131

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wujas

10G ? Co to za dziwna moda zapoczątkowana przez orange by zmieniać literkę w wersji softu na wyższą po brandowaniu...

Nie działa nawet z Root Keeper'em? I tylko 10MB? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b

Faktycznie jest 10g... ale czy ktos ma jakiegos changeloga?

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk

---------- Post dołączono o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Aha wujas, czysty niebrandowany od LG też mi się pojawił nowy jako v10G, tak więc to nie wymysł Play... (tylko orange pewnie teraz z niego zrobi za parę dni v10H) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi