Skocz do zawartości
lewyytm

Spis Aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Wujas

Właśnie w tym problem, że nie ma nigdzie żadnych changelog'ów :(

Powinni podać chociaż podstawowe zmiany gdzieś na swoim www, ale olewka.

Jeśli ktoś zaktualizuje i nie usunie to root'a (przy pomocy Root Keepera) to dajcie znać czy są jakieś godne uwagi zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b

Jak wróce do domu to zrobię aktualizację, z tym, że nie mam roota i jak znam życię to pewnie widocznych zmian nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie przez ota tez błąd. mam niebrandowany soft

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

Tez roota nie mam ale kiedys probowalem innym sposobem na 10e, niestety roota nie mam ale jednak cos tam zostalo bo aktualizacja sie nie udaje, twierdzi ze go mam :P czyli czeka mnie wgranie 10A i przez OTA update do 10G, oby bylo wszystko ok. Oby byl naprawiony bug z dotykiem, bo autorotacja mnie irytuje :/

LG Optimus L9 by Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oby byl naprawiony bug z dotykiem, bo autorotacja mnie irytuje :/

o czym mówisz bo nie kojarze ?

Ja nigdy nie miałem roota na L9 bo nie czulem potrzeby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie. Też mam niebrandowany i nie rootowany soft. Nic w nim nigdy nie tykałem a też wywala błąd. Poprostu LG skopało aktualizację....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ramar

Witam, potwierdzam L9 od ORANGE jest aktualizacja przez OTA i wyskakuje w trakcie już aktualizacji (po pobraniu zrestartowaniu błąd) ERR 0xe13! LG coś schrzaniło, może naprawią! Szkoda, że to nie aktualizacja do 4.1:/ której pewnie nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, potwierdzam L9 od ORANGE jest aktualizacja przez OTA i wyskakuje w trakcie już aktualizacji (po pobraniu zrestartowaniu błąd) ERR 0xe13! LG coś schrzaniło, może naprawią! Szkoda, że to nie aktualizacja do 4.1:/ której pewnie nie będzie...

Dokładnie... Mam ten sam błąd. Pojawia się po 16-17% aktualizacji. Zarówno w brandowanych i niebrandowanych telefonach. Nie ma znaczenia, czy ktoś grzebał w roocie, czy nie. Wszyscy wyłąpują error. Ja się tylko cieszę, że to nie ucegliło telefonu. Bo moja mina, kiedy rano wstałem i zacząłem na dzień dobry aktualizować i zobaczyłem error był bezcenna. Pierwsze co pomyślałem to, że będę musiał przez imbecyli wysyłać telefon na gwarancję.

Proponuję zmasowane maile do pomocy technicznej LG, bo jak ludzie się nie odezwą, to oni nawet nie zdadzą sobie sprawy z tego, że skopali aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tez pobiera lecz wywala blad przy aktualizacji. Cos z tym update jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniełem właśnie do obsługi technicznej LG. Poinformowałem ich, że skopali aktualizację. Pan powiedział, żeby spróbować zaktualizować przez program LG (via komputer). Jeśli to nie pomoże trzeba czekać, aż zweryfikują błąd. W każdym razie sprawa pchnięta dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi