Skocz do zawartości
lewyytm

Spis Aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

ramar

Czy próbował ktoś przez PC SUITE? W ogóle czy jest taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy próbował ktoś przez PC SUITE? W ogóle czy jest taka możliwość?

Właśnie usiłuję to zrobić...

---------- Post dołączono o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

JEST! Aktualizacja idzie bezproblemowo przez LG PC Suite. Oto kolejne kroki, jakie robiłem:

Aktualizacja -> Run Update Without Backup -> "Sprawdzanie środowiska aktualizacji" -> "Pobieranie aktualizacji" -> "Aktualizowanie"

Dodam, że mój system to: Windows 8 Pro (64bit); LG PC Suite - uruchomiony, jako administrator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-137912-1425571600994_thumb.jpg

Co jest śmieszniejsze... LG PC Suite dalej twierdzi, że jest jeszcze jakaś dostępna aktualizacja... więc lecę dalej. Będę informować na bieżąco.

OK... po przeskanowaniu program się rozmyślił i podał, że jednak obecna wersja jest aktualna :D Tak więc pozostajemy na v 10g. Mam nadzieję, że komuś pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wujas

Eeeee nie ma co tracić root'a dla aktualizacji, która nie-wiadomo-co zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ramar

Teraz to by się jakiś CHANGElog od LG przydał... Znając życie takowego nie będzie:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co kto woli. Mi do szczęścia root nie jest potrzebny. Może kiedyś jak zabraknie mi miejsca na wew. pamięci to się skuszę :) Bo fakt jest taki że skopali motyw z 'sdcard' i 'ext_sd'. Ale póki co nie myślę o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prawy

Pytanie do osób mających L9 w plusie; wyskakuje wam że jest dostępna aktualizacja? Bo mi nie, mam 10c i krzyczy że mam wygraną najnowszą aktualizacje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ramar
    Co kto woli. Mi do szczęścia root nie jest potrzebny. Może kiedyś jak zabraknie mi miejsca na wew. pamięci to się skuszę :) Bo fakt jest taki że skopali motyw z 'sdcard' i 'ext_sd'. Ale póki co nie myślę o tym.

Podejrzewam, że zrobili to specjalnie, gdyż oni wolą aby ktoś kupował HIGHend smartphone niż taki L9 z MIDrange (pewnie jest jeszcze kilka powodów)...

takim zabiegiem sami sobie strzelają w kolano bo nie wykorzysta się na STOCKOWYM romie możliwości, bądź co bądź wydajnego telefonu! Mogą tym zniechęcić do zakupu kolejnego modelu ich firmy... Nie wspominając o aktualizacjach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    upel
    Pytanie do osób mających L9 w plusie; wyskakuje wam że jest dostępna aktualizacja? Bo mi nie, mam 10c i krzyczy że mam wygraną najnowszą aktualizacje :D

Bo w Plusie jest najnowsza 10C i nic dalej na razie... 10G jak jest tel bez brandu (wolna sprzedaż)

Tu masz wersje oprogramowania Lg Optimus L9 Firmware List

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b
    ...takim zabiegiem sami sobie strzelają w kolano bo nie wykorzysta się na STOCKOWYM romie możliwości, bądź co bądź wydajnego telefonu! Mogą tym zniechęcić do zakupu kolejnego modelu ich firmy... Nie wspominając o aktualizacjach...

Nie do końca się z tym zgadzam. LG w modelu L9 poprzez specyfikację telefonu zapewniło naprawdę płynną pracę telefonu na stockowym romie. Jak widać nie jest też źle z aktualizacjami gdyż dziś wyszła kolejna... Jeśli ktoś chce się bawić w jakies modyfikację, albo chce miec zawsze najświeższy rom to proponuję zainwestować w Nexusa 4...

Ja z L9 jestem bardzo zadowolony, wygodny, płynnie działający, i bez zbędnych kombinacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi