Skocz do zawartości
lewyytm

Spis Aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z L9 jestem bardzo zadowolony, wygodny, płynnie działający, i bez zbędnych kombinacji...

...o to to! Miałem dwa samsungi -> Ace i S+. W obydwóch bawiłem się w modowanie, cudowanie itd. Zawsze po około miesiącu-dwóch system zaczynał zmulać, wieszać się itd. Gdy pracowałem na stockach wszystko było ok i praca zbytnio mi nie przeszkadzała. Dlatego uznałem, że w kolejnym telefonie jaki nabędę... nie będę nic cudować i zobaczymy jak się sprawdzi. I co? Od 4 miesięcy mam L9 i nie jestem w stanie do niczego się przyczepić. Nawet kolega z SIII czasem dziwi się, że coś działa mi sprawniej niż jemu. Tak, jak wcześniej wspomniałem jedyną rzeczą, do której mogę się przyczepić jest wymysł z 'sdcard' i 'ext_sd' przez co formalnie nie da się zainstalować aplikacji na prawdziwej karcie sd. I jak zacznie mi brakować miejsca, to będzie jedyny powód, dla którego zacznę myśleć o zrobieniu roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wujas
    Podejrzewam, że zrobili to specjalnie, gdyż oni wolą aby ktoś kupował HIGHend smartphone niż taki L9 z MIDrange (pewnie jest jeszcze kilka powodów)...

takim zabiegiem sami sobie strzelają w kolano bo nie wykorzysta się na STOCKOWYM romie możliwości, bądź co bądź wydajnego telefonu! Mogą tym zniechęcić do zakupu kolejnego modelu ich firmy... Nie wspominając o aktualizacjach...

Oczywiście, że się wykorzysta. Pominąłeś co najmniej 2 tematy na forum dotyczące instalowania wszystkiego, co się chce na microSD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XQS
    Podejrzewam, że zrobili to specjalnie, gdyż oni wolą aby ktoś kupował HIGHend smartphone niż taki L9 z MIDrange (pewnie jest jeszcze kilka powodów)...

takim zabiegiem sami sobie strzelają w kolano bo nie wykorzysta się na STOCKOWYM romie możliwości, bądź co bądź wydajnego telefonu! Mogą tym zniechęcić do zakupu kolejnego modelu ich firmy... Nie wspominając o aktualizacjach...

To jasne że wolą aby kupywali droższe telefony. Ale może zobaczyli że więcej mogą zarobić na tych telefonach ze średniej półki jak L9 na które stać wiecej osób.

2 osoby kupią za 2000zł - jakiś telefon

10 osób kupi telefon za 900zł

i na czym lepiej wyjdą? nie każdego stać na ekstra drogie telefony. I to że oni wolą zeby kupywali droższe to normalne, ale normalne jest też to że nie wszyscy będą je kupywać. Dlatego L9 zdobywa taką popularność.

LGE chyba to zrozumiało i chcą jeszcze bardziej wzbogacić sie na tym modelu odblokowując nam bootloader, aby telefon był też popularyzowany wśród developerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ramar
    Oczywiście, że się wykorzysta. Pominąłeś co najmniej 2 tematy na forum dotyczące instalowania wszystkiego, co się chce na microSD.

Kolego, napisałem iż na STOCK romie tego nie wykorzystasz miałem też na myśli brak modyfikacji z mojej strony patrz ROOT. Teraz wszystko jasne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vigo

Faktycznie, Wujas wrozem nie jest i nie wywrozyl ze dla Ciebie stockowy rom z uprawnieniami administratora to nie jest juz stockowy rom

Wysłane za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja pozwolę sobie na mały Off-top, ponieważ mam jedno pytanko.

Czy jest jakiś sposób na zresetowanie (wipe) cache baterii? Bo zauważyłem, że po aktualizacji do V10g telefon znacznie krócej mi trzyma na baterii. Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że robiłem update przez LG PC Suite na baterii która miała 80% naładowania. A wiem, po doświadczeniach z Samsungiem, że przy aktualizacji po kablu android czasami bierze aktualny stan baterii za 100% i zawsze robiło się wipe baterry cache, żeby to zreserować na pełnym naładowaniu.

Zależy mi żeby nie trzeba było resetować całego softu, bo mam za dużo rzeczy, których wgrywanie zajęłoby mi masę czasu. Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 10G, jest to na chwilę obecną, niemożliwe. ..ponieważ potrzebny jest root.

Wysłane z mojego LG-P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , mam takie pytanko czy tylko ja mam problem z pobraniem v10g ?? dodam że nie mam dodanej linijki w pliku hosts :P ew może ktoś wrzucić na jakiś inny hosting ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://ingress-info.pl/LG/V10G_00.kdz u mnie z tego linku się pobiera...

...tylko po co Ci ten rom ?...roota nie można na nim zrobić, a LG chyba wycofało tą aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3b
    a LG chyba wycofało tą aktualizacje.

Wycofali dlatego, że był błąd w aktualizacji bezpośrednio z poziomu telefonu. Sam soft jest jak najbardziej stabilny i można go instalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi