Skocz do zawartości
lewyytm

Spis Aktualizacji

Rekomendowane odpowiedzi

10G, jest znowu dostępny przez OTA...ciekawe czy coś poprawili, czy był niedostępny, z powodu prac administracyjnych :)

Wysłane z mojego LG-P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

jest naprawili juz jakies dwa dni temu ? pisalem o tym w innym watku, czytaj wszystkie tj 10G - zmiany czy cos kolo tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja jest naprawiona, elegancko się zainstalowała ...oczywiście Root został przy pomocy OTA root keepera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam brandowany L9 w T-mobile jak go brałem to byl soft 10a i zaktualizowałem go do 10b czy można wrócić do softu 10a nie tracąc gwarancji i w jaki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam brandowany L9 w T-mobile jak go brałem to byl soft 10a i zaktualizowałem go do 10b czy można wrócić do softu 10a nie tracąc gwarancji i w jaki sposób.

W taki http://forum.android.com.pl/f764/instalacja-roma-w-kdz-updater-fix-win7-236841/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aktualizacja jest naprawiona, elegancko się zainstalowała ...oczywiście Root został przy pomocy OTA root keepera.

Kurcze chyba się pogubiłem od wczoraj. TJ zaktualizowałęś przez OTA do 10G i root ci został. ja właśnie nie aktualizowałem bo bez roota jak bez ręki. możesz potwierdzić tą informację ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, Potwierdzam

- Root został przy pomocy OTA RK.

Przechodziłem z 10E, nie wiem tylko jak by było teraz z 10A, czy od razu pojawi się 10G, czy najpierw 10E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdzałem własnie i lipa: soft P76010b-EUR-XX sieć ORANGE. wykrywana aktualizacja 10F. no i oczywiście x13 przy aktualizacji czyli mam roota bla bla bla :) nie widzi 10G bynajmniej w orange i dalej ze mam roota... coś pominąłem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde
    Tak, Potwierdzam

- Root został przy pomocy OTA RK.

Przechodziłem z 10E, nie wiem tylko jak by było teraz z 10A, czy od razu pojawi się 10G, czy najpierw 10E.

przechodzilem z 10a do 10e potem 10g, dziwne jakby odrazu nie dalo sie do 10g :P

sprawdzałem własnie i lipa: soft P76010b-EUR-XX sieć ORANGE. wykrywana aktualizacja 10F. no i oczywiście x13 przy aktualizacji czyli mam roota bla bla bla :) nie widzi 10G bynajmniej w orange i dalej ze mam roota... coś pominąłem ?

poki co dla Orange jest 10f jej ogarnijcie sie... jest spis softow patrz tam bedziesz wiedzial...

LG Optimus p760 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UPS :) faktycznie ........ sorki za dużo browców dzisiaj :> to czekam na 10G bo na F nie da sie za cholere zrobić roota wszystkimi znalezionymi w necie sposobami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi