Skocz do zawartości
Michu13

Bootloader z CM10 jako live walpapper

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, może ktoś mógłby mi pomóc bo od tygodnia próbuję zrobić tapete live na mojego neo v, ale no nie umiem... Chodzi mi o http://www.androidauthority.com/cyanogenmod-10-boot-animation-available-for-download-109472/ <------ tą tapete, tylko koniecznie LIVE jak to jest w CM10 na bootloaderze, próbowałem zlepić kilka obrazków jako plik gif, ale jak otwieram go na urządzeniu to w ogóle sie nie rusza... Mógłby ktoś wstawić gotowca, bo tak naprawdę jestem idiotą i zbyt dużego pojęcia nie mam na ten temat a strasznie mi się podoba i chciałbym mieć ją ruchomą na tapecie... W załączniku daje paczkę którą znalazłem. Dodam jeszcze, że zwykłe rozszerzenie gif nie dziala w ogóle, wydaje mi się że musi to być w formie aplikacji o których nie mam w ogóle zielonego pojęcia. :). Jeśli temat jest w złym dziale bardzo przepraszam, jest to mój pierwszy post na tym forum. I z góry dziękuje za "gotowca" którego wrzucę, zainstaluje czy coś i będzie dzialać live tapetka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

tez nam ta bootanimacje ale zeby zrobic live to trzeba sie znac na plikach xml wiec raczej nikt jej nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem jest program w markecie który pozwala ustawić zlepionego gifa jako tapetę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może mógłbyś podać nazwę tego programu to ściągane i zobaczę? Bo plik gif już mam zrobiony

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Michu13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi