Skocz do zawartości
WueRZet

Problemy z flashowaniem telefonu do wersji systemu 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

mireq

Witam

Proszę was o pomoc od wczoraj staram się wgrać ten ROM i d..a w linku macie zdjęcie, które pokazuje co się dzieje Bez tytułu.jpg | mireq | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl . Po prostu staje na 40% i koniec mam windows vista ustawiony tryb zgodności xp i jako administrator uruchamiam program do tego mam po instalowane wszystkie sterowniki. Tylko teraz pytanie bo jedyny moment kiedy widzi mój telefon to bez baterii. Chyba, że powiecie mi jak włączony telefon ustawić aby program do softu go widział. Proszę bardzo o pomoc chciałbym wgrać 2.1 obecnie mam 1.6 orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj "ruska" metoda aka kdz fw updater ... a nie baw sie tym nieszczesnym lg utlisem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mireq

tylko że u mnie zamiast jakichkolwiek napisów są same ??????? i do tego po chwili program przestaje działać i się zamyka fon oczywiście bez baterii czy tak mam to robić czy na włączonym ale wtedy jest w trybie pamięci masowej chyba :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mireq

Ja robiłem tak:

1. Wywaliłem z "dodaj/usuń" (Panele sterowania) wszystkie programu związane z LG i stery wraz z urządzeniami z "urządzenia i drukarki" (START) + restart kompa

2. Ściągnąłem i zainstalowałem te stery: SterownikiLGSwift rar

3. Ściągnąłem LG PC Suite IV http://www.lg.com/pl/products/documents/LGPCSuiteIV_BundleCD_v4.2.24.20100616.zip i zainstalowałem.

4. a potem ruska metoda opisana w pierwszym poście tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na włączonym z baterią (ja nawet karty nie wyjąłem).Włączony tryb programowania.Klikasz te ?????????????? i czekasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia-Aplikacje-Programowanie-USB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mireq

jak klikam na te ???????? to pokazują się dwa napisy w logu i potem program wywala się

---------- Post dołączono o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

jak mam włączone to debugowanie usb to mi się taki trójkąt z wykrzyknikiem pokazuje na statbarze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kliknij ikonę w trayu obok zegara -pojawi si e napis on. Chodzi o windows enabler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SaN46

Mam pytanie, czy muszę wybrać połącz na pasku powiadomień jeśli chcę to zrobić czy po prostu dać ten tryb programowania i wgrywać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mireq

mam dane on a i tak po chwili program na viscie się wysypuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x