Skocz do zawartości
kuba84

sluchawki bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

kuba84

witam, czy mial ktos stycznosc z jakimis sluchawkami bezprzewodowymi stereo od HTC? znajduję same mono na jedno ucho :(.

dodatkowo pytanie, czy wie ktos jak sparowac sluchawki stereo bluetooth od nokii z htc hero. da sie w ogole, czy moge je spokojnie sprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie pierwszego pytania - o niczym takim nie wiem, ale na tyle dużo innych firm produkuje ten sprzęt że nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś ciekawego.

Co do drugiego - nie widzę powodu dla którego miałyby z tym być jakiekolwiek problemy. W zasadzie proces parowania powinien wyglądać identycznie jak przy parowaniu z każdym innym telefonem: Najpierw włączamy moduł BT w telefonie, patem uruchamiamy słuchawki w trybie parowania (z reguły dłuższe przytrzymanie przycisku power to załatwia, jak nie to upewnij się w instrukcji słuchawek), potem wystarczy w telefonie z androidem wejść w ustawienia bluetooth (ustawienia/komunikacja bezprzewodowa/ustawienia bluetooth w G1, nie sądzę żeby w hero było mocno inaczej) - na dole powinna być lista wykrytych urządzeń, a wśród nich twoje słuchawki BT. Klikasz na nie, ewentualnie podajesz pin (podany w instrukcji słuchawek, z reguły 0000) i gotowe, masz słuchawki sparowane z Hero.

Jeśli następnym razem włączysz BT w telefonie, potem już normalnie włączysz słuchawki to powinny już automatycznie się połączyć z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuba84

No wlasnie tak powinno byc. Tymczasem htc wykrywa sluchawki, podaję pin i ciagle jest komunikat, ze wystapil blad. Czasami komunikat pojawia sie jeszcze zanim wpiszę pin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodatkowo pytanie, czy wie ktos jak sparowac sluchawki stereo bluetooth od nokii z htc hero. da sie w ogole, czy moge je spokojnie sprzedac?

Dokładnie tak jak napisał mr_deimos. Bez problemu sparowałem SE HBH DS-980. I jeśli ktoś się zastanawia nad takim sprzętem, to szczerze polecam. Sprawdziły się do tej pory z SE K800i (tu bym się zdziwił, gdyby nie działały;), z HTC Niki (Touch Dual) i teraz z Hero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc!

Ja kupilem wlasnie Motorolki S9...

Jak tylko przyjdzie paczka, to stestuje predko i opisze wrazenia :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miszi

ja mam philips SHB6102 i jestem bardzo z nich zadowolony. Dlugo trzymaja na baterii. Dzwiek jest tez dobry (bass wyczesany) :)

pomysl o nich a jak masz okazje to na pewno polecam do przetestowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    v3rm1n

witam mam dylemat.

oryginalny zestaw mnie irytuje (jak sie jack docisnie to mi sie samo scisza i nie mozna zrobic glosniej) dlatego postanowilem kupic stereo bluetooth. i tu pytanie zasadnicze:

ze wzgledu na kapital moge kupic tylko opcje ekono tj:

http://allegro.pl/item945980908_sluchawki_bluetooth_stereo_nokia_bh_501_bh501_fva.html

lub

http://allegro.pl/item945916207_bluetooth_stereo_motorola_ht820_lad_siec_nowka.html

czy ktores z tych mozecie polecic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić jakieś słuchawki bluetooth do mojego bohatera - i teraz mam pytanie :

Jakie polecacie ?

Z góry dzięki za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Motorola HT 820 - nauszne z pałąkiem na szyi. Na allegro kupione ze 75 zł + przesyłka. Co prawda wersja "OEM" czyli bez opakowania i tylko z kablem do ładowania z USB, ale więcej nie potrzebne.

Oprócz słuchania muzy można przez nie również prowadzić rozmowę oraz podłączyć kablem - jack 2,5mm.

Jakość dźwięku nie powala, ale jest całkiem zadowalająca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x