Skocz do zawartości
kuba84

sluchawki bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

shaka
    Ja mam Motorola HT 820 - nauszne z pałąkiem na szyi. Na allegro kupione ze 75 zł + przesyłka. Co prawda wersja "OEM" czyli bez opakowania i tylko z kablem do ładowania z USB, ale więcej nie potrzebne.

Oprócz słuchania muzy można przez nie również prowadzić rozmowę oraz podłączyć kablem - jack 2,5mm.

Jakość dźwięku nie powala, ale jest całkiem zadowalająca.

mówisz o tych http://www.palmtops.com.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=642&zenid=e7a0862572ba323c9743ed0f1eb5ae98 ?

tutaj cena powala,

ja mam motoroli s305 motorokr za około 150zł, tańszych markowych nie znalazłem, a z jakości jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mialem samsungi sbh500 (w sumie nadal mam)

i nie polecam, bardzo niewygodne przy dluzszym uzywaniu, wymagaja dluzszego przyzwyczajenia zeby z nimi w ogole wytrzymac kilkanascie minut. jedyne co to dosc dobry dzwiek (glebokie basy jak na bt i niezle wyciagaja wysokie tony)

ale jezeli szukasz sluchawek stereo do sluchania muzyki i jakosc dzwieku ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie - moja rada to zapomnij o bt. a2dp potwornie masakruje dzwiek, i z tym nie da sie dyskutowac. obciecie pasma jest tragiczne i nic nie brzmi tak, jak powinno.

obecnie uzywam kablowych akg k-44 - jak na ta klase bardzo tanie, a dla telefonu nawet za dobre :P graja rewelacyjnie pod moim hero, a podlaczajac je do profesjonalnego miksera yamahy rowniez nie narzekam.

a jezeli do prowadzenia rozmow, to najlepszym rozwiazaniem bedzie cos na jedno ucho (tutaj moge polecic firme plantronics - zawsze wysoka jakosc, lub nokia - bardzo szeroki wybor w cenach od najnizszych do najwyzszych, kazdy znajdzie cos dla siebie)

(plantronics explorer uzywalem pracujac w call center - nie kazdemu odpowiadaja ze wzgl. na bardzo wyprofilowana czesc, ktora znajduje sie wewnatrz ucha, ale bezdyskusyjnie produkuja dobry dzwiek podczas rozmow w niekomfortowym, glosnym otoczeniu)

BT nokii mialem kilka roznych od lowend do highend, i sie nigdy nie zawiodlem.

zeby doradzic Ci cos, co naprawde Cie zadowoli, najlepiej dokladnie opisz, do czego takie sluchawki sa Ci potrzebne i czego od nich oczekujesz.

(stereo/mono, douszne/nauszne, muzyka/rozmowy, maksymalna cena itd)

Edytowane przez zbaracki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie te co podał flup

tu jest aukcja na allegro - jedyna i to używane :/

http://allegro.pl/item1064393159_sluchawki_bluetooth_motorola_ht820_swietna_cena.html

Jak ja kupowałem w styczniu/lutym to było pełno. Teraz niestety nie widzę :/

Ale warto poszukać takich. Mi bardzo odpowiadają. Dźwięk czysty, ani za dużo basu, ani wysokich. Bateria w nich wytrzymuje mi prawie 20 godzin odtwarzania muzyki przez BT. Używam z telefonem i laptopem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z zarządzeniem administracji obecny temat o słuchawkach zostaje zamknięty.

Dalsze kwestie związane ze słuchawkami należy omawiać tu:

Słuchawki - Forum Android.com.pl

Ewentualne uwagi proszę zgłaszać administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x