Skocz do zawartości
Szynsz

LG GT540 jako hotspot wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Szynsz

Mam w posiadaniu stockowego gt540 i zastanawiam sie czy mozna go jakos zmodyfikowac by udostepnial siec 3g przez wifi?? I czy lepiej zainwestowac w swifta czy xperie x8 ktora ma juz wgrany ginger dx w wersji 2.3 tylko ze tam trzeba wymienic dotyk

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzxzxy

Wystarczy zrootować smartphone'a i pobrać odpowiednią aplikację ze Sklepu Play lub wgrać jakiegoś CyanogenMod'a, który posiada wbudowane opcje tetheringu WiFi.

Co kryje się pod pojęciem "zainwestować"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynsz

Zainwestowac znaczy w przypadku lg zrootowac i wgrac soft jak rozumiem a ze sam tego nie zrobie to musze do salonu oddac. A X8 trzeba naprawic bo ma zepsuty dodyk. Pytanie dosc istotne ile wytrzyma kazdy z tych telefonow na tehteringu??

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzxzxy

Dlaczego twierdzisz, że sam tego nie zrobisz? Przecież to proste jak bułka z masłem... W większości powiedzą Ci, że nie wykonują takich usług, chyba że jestem niedoinformowany.

LG posiada baterię 1500 mAh a SE 1200 mAh. Wszystko zależy od tego, czy będziesz korzystał z oficjalnego systemu, czy może z nieoficjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynsz

Coz raz probowalem zrootowac telefon i krotko mowiac poleglem a mam tchnika w jednym salonie ktory zrobi to za grosze wiec... A jaki system polecalbys do tej operacji?? I jakbys mogl podrzucic jakies linki do tutoriali, moze sprobuje raz jeszcze

Nastukane na Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzxzxy

Proszę; http://forum.android.com.pl/f200/poradnik-poczae-tkujae-cy-dasz-rade-fastboot-i-update-do-2-3-7-4-0-a-190471/

Najpierw flashujesz w KDZ do 2.1 z Fastbootem, potem obierasz docelowy system i wgrywasz go przez Fastboota bądź Recovery, które uprzednio wgrasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynsz

Zrobiłem zupełnie inaczej i dziwie sie że nie pomyślałem o tym wcześniej. Cały problem polegał na tym że jedna kartę SIM mam do rozmów a druga do internetu. Uciążliwe było ciągle wymienianie kart w moim SGSII wiec chciałem użyć LG GT540 do tehteringu jednak to wymagało rootowania. A najprostszy sposób był oczywiście dla mnie nie zauważalny. Ponieważ karta SIM służy mi tylko i wyłącznie do rozmów postanowiłem że włożę ja do LG a internet i multimedia będą obsługiwane przez SGSII który ma fabrycznie opcje tehteringu. Tak czy siak dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Szynsz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi