Skocz do zawartości
s3bx

Led touch button notification [wymagany root]

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Musisz mieć roota, żeby z niej korzystać. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś chciał pogrzebać to oddaje wersję bardziej stabilną bo poprzednia miała trochę błędów :)

[ATTACH]41081[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bish3

Właśnie testuje.. fajna sprawa tylko nie wiem czemu ta wersja i wcześniejsza tylko dwa razy mi mrugnie i potem już nie. Czy coś źle ustawiam? Mam softa od orange F:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie działa OK na sofcie 10H. Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Wiecie może jak ustawić w tej aplikacji żeby informowała o nowej wiadomości na GaduGadu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bish3, Nie wiem czemu miga tylko dwa razy. U kumpla na samsungu s2 miga tylko przy testowaniu potem już nie. Są jakieś zależności, ktore powoduja ze czasami to nie dziala, ale ja ich nie znam bo nie mam 10 roznych aparatow zeby obczaic problemy. Moze jest tak ze jakis inny soft blokuje dzialanie, np taki do wylaczania wszystkiego w celu oszczedzania baterii? Nie wiem.

z9ielony, Nie ma tu GG. Tylko smsy i połączenia. To ma z zalozenia sluzyc za drobny implant ktory nie obciaza systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

U mnie działa bez problemu, apka zainstalowana z marketu, soft jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mike3

Jeśli niektórym osobom nie zawsze działa program LG Touch LED Notifications poniżej rozwiązanie:

Z tego co zauważyłem dzieje się tak przez nie-systemowy lockscreen. W przypadku widget lockera wystarczy włączyć opcję "wyłącz domyślny ekran blokady" w opcjach zaawansowanych WL i powinno ładnie mrugać :P. W pozostałych lockscreenach program NoLock powinien załatwić sprawę (chociaż przyznam się, że nie próbowałem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lupus82

Czy znacie aplikacje która przypominałaby o nieodebranych połączeniach wibracjami? Rozumiem ze ta tutaj aplikacja miga. W poprzednich telefonach miałem taką opcję ze wibrowalo co 2 minuty i brakuje mi tego

Wysłane z mojego LG-P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaapeo

Śmiga aż miło ! Po poprzedni telefonie tego mi w tym LG brakowało, jeżeli zrobi się temu LG roota to widzę można go fajnie zmodyfikować, dzięki śliczne.

Jeżeli chodzi o samą aplikację, jak macie ustawione ? ja bawiłem się ustawieniami i jedynie w pierwszym ostawiłem na 1000 lub 2000ms bodajże i resztę na 0ms chyba najlepiej jak na razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi