Skocz do zawartości
s3bx

Led touch button notification [wymagany root]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mozecie zmienic nazwe tematu. Bo po tytule to ciezko dojsc co w nim jest. A apka warta uwagi ;)Lepsza od LG Notification

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofffy

up misiek00001 Ty cpiesz czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie chodzi mu o wyodrebnienie z tego tematu aplikacji BBNotification.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    up misiek00001 Ty cpiesz czy jak?

No tak. BBNotification powinno dostac swoj temat. Bo tak prawde mowiac to zeby sie do tej apki dokopac to trzeba pol tematu przeczytac. Nie powiesz mi ze jest to czytelny temat? :P ... nie ćpie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cinekk

U mnie BBNotification nie sygnalizuje nadejścia sms w przypadku Gosms. Ten program współpracuje tylko ze standardową aplikacją sms?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No tak. BBNotification powinno dostac swoj temat. Bo tak prawde mowiac to zeby sie do tej apki dokopac to trzeba pol tematu przeczytac. Nie powiesz mi ze jest to czytelny temat? :P ... nie ćpie :P

Nie czytelny to jest temat który ma 80 stron ten jeszcze idzie przeżyć. A odnośnie apki BBNotification to na L7 mi diody głupieją i włączają się nawet wtedy kiedy nie mam żadnych powiadomień...

Wyciapane z P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przestałem używać tej apki bo cały czas wyskakuje ze dostała uprawnienia... Denerwowalo mnie to :)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja przestałem używać tej apki bo cały czas wyskakuje ze dostała uprawnienia... Denerwowalo mnie to :)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Przeciez w SU mozesz wylaczyc te komunikaty :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W celu wyjaśnienia bo w wolnym czasie się tym bawię i coś tam sobie poprawiam

1. apka chyba nie dziala z niektorymi klientami do smsów, bo potrafia one przechwytywac smsy odznaczac jako przeczytane i ustawiac wlasne powiadomienia. Wtedy nawet sam android nie widzi nieprzeczytanych smsów i tego się raczej nie przeskoczy a pisanie skomplikowanego kodu ktory to obsluzy jest bez sensu. Choc testowalem z gosms i u mnie to dzialalo.

2. nie ma wibracji (choc przez chwile byla) bo to zzera troszke prad i jesli ustawi sie odpowiednio dlugie wibracje to potrafia one zawisac. Jest za to obsługa dzwieku. Taka prosta zeby co iles tam mrugniec wlaczal sie dowolnie wybrany dzwonek i dziala to nawet przyjemnie pod warunkiem ze dogra sie do systemu jakies krotkie(1-2 sek) dzwonki.

3. aplikacja generuje dużą ilość toastów ale to wynika z tego ze zapalenie leda wymaga powolania procesu piszacego do pliku ktory wymaga roota i kazdorazowo superuser o tym informuje. Wylaczenie powiadomien w su rozwiazuje problem. Jesli ktos zna metode na powolanie procesu z prawamni roota z pominieciem obslugi tego przez superuser to

stawiam piwo za cenna wiedze;)

4. aplikacja moze co jakis czas nie dzialac w sytuacji kiedy system ubija watek np z braku zasobow. To mi sie pare razy zdazylo przy odpaleniu ciezkiej gry. Ale jest tak napisana ze po zwolnieniu zasobow system powinien ja zaladowac i wlaczyc ponownie.

Nowa wersja ma poprawione kilka bledow i bardziej optymalny kod.

http://forum.android.com.pl/f389/bbnotification-powiadomienia-o-nieodebranych-smsach-i-polaczeniach-podswieteleniem-przyciskow-286866/

Wydzieliłem do nowego watku w Aplikacjach autorskich zeby nie ciagnac tego tutaj.

Edytowane przez krzysztof26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A udało się komuś którąś z tych apek ustawić do powiadamiania w GG?

Bo mnie ni cholery :/ Na SMSy i nieodebrane reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi