Skocz do zawartości
diesel2117

Uszkodzona struktura modemu. Brak numeru IMEI.

Rekomendowane odpowiedzi

sohaik

Witam, mam ten sam problem tylko że z GT-I9305 LTE, nie mam zasięgu i IMEI null/null:(

Proszę o pomoc co mogę zrobić?

może ma ktoś ten pliczek? efs folder backup

mail: [email protected]

ewentualnie potrzebuje stockowy rom 3 plikowy?pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt23

Do wszystkich, którzy proszą o pliczek: Liczycie na to, że ktoś da Wam kopię swojego /efs?

Pozostało Wam sprawdzić czy imei wróci na starszym modemie, lub na nowszym (xxemg4) w zależności od tego co się stało. Jak to nie pomoże to serwis, bo IMEIa znikąd nie wyczarujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi

Niektórzy nadal nie rozumieją, że /efs jest unikalne i to nie jest kwestia backupu od kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli teraz jak mam ostatni oficilany rom na pl xeo i cowne sie do innego to uwale sobie folder efs i strace zasieg sieci.

czyli musze zrobic jakos kopie tego pliku bo mam zamiar oddac tele do serwisu. mam to zrobic

http://forum.android.com.pl/f551/rom-i9300xxalef-3-plikowy-newbl-debrandowanie-czyszczenie-sgs3-z-nowym-bootloaderem-258955/

tym i jak zrobie to tym poradnikiem to uwalam sobie efs wiec mnie oszukali w poprzednim poscie ze to jest bezpieczne wracanie do wczesniejszego androida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co ryzykować? Zostaw najnowszy dla Polski.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez mam problem kurde imei null/null nie da sie to jakos naprawic bo mniee juz trafia z tym telefonem jedyne pliki jakie wczesniej przed uszkodeniem telefonu mam to (nv_data (bin) i nv_data.bin (md5) Czy istnieje jakas szansa naprawy tego telefonu ? A moze mial ktos do czynienie z programem z tej strony Unlock Samsung Online - Remote Unlock Server EN - Samsung Simlock Removal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

probowalem tym sposobem lecz nici moze jest szansa wukorzystac moke dwa pliki nv_data.bin i nv_data.bin.md5

---------- Post dołączono o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

poza tym dziwna sprawa bo po gdy skopiuje pliki do folderu efs to po restarcie znikaja :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi

IMEI 0049 oznacza, że /efs jest sprawne, ale w nierozpoznanym formacie. IMEI null/null oznacza rozwaloną partycję z o wiele mniejszymi szansami na naprawienie.

Serwis jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi