Skocz do zawartości
Yavriel

CM10 by Yavriel v0.14 / v0.15-NIGHTLY

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć o co biega z tą wydajnością? Czy mierzycie wydajność za pomocą benchamarków czy jak?

http://www.iv.pl/images/10589818371502596522.jpg

taki wynik mam w antutu.

Edytowane przez karoltyt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież wyniki zawsze można poprawić ;) Np. bawiąc się w ustawieniach wydajności (zram, swap, supercharger, 16bit transparency, dithering itd.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ajzen

@karoltyt

Wynik normalny - coś jak nieco odchudzony firmowy rom. OK.

Ja na Fatum Rom 2.3.7 bez żadnych widgetów i syfów, czysty system, mam w antutu benchmark 4327 pkt, bo właśnie zrobiłem test na porównanie.

@mateooshn

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem Romu do dalszego szlifowania to fatum 2.3.7 jest dosyć fajny. Ale..

Ten CM10 by Yavriel już na początku ma nieco wyższy wynik w Antutu i przedewszystkim jest nowy. Możnaby się spierać czy sprawdzony GB czy nowiutki CM10, jednak myślę że w obecnej sytuacji (mam na myśli zakończenie pracy nad Romami przez Huragana) przydałby się rom z nowej rodziny. Na korzyć napewno mówi fakt o długości życia baterii (GB 2.3.7 standard - leci szybko) a CM 10 by Yavriel daje ci solidną bazę. Szczególnie podpunkty:

Kernel w wersji 3.0.52+

sterownik GPU mali r3p0

sterownik Realtek do WiFi w wersji 3.4.4_4749

Widzę że Vice City działa co cieszy mnie bardzo i daje nadzieję na dobrą kompatybilność.

Jeżeli chcesz poznać moje zdanie to ja proponowałbym byś wziął w obroty CM10 by Yavriel i usprawnił co potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś może mi powiedzieć o co biega z tą wydajnością? Czy mierzycie wydajność za pomocą benchamarków czy jak?

http://www.iv.pl/images/10589818371502596522.jpg

taki wynik mam w antutu.

Możesz podać jak i czym konfigurowałeś system, że masz taki wynik? Oo U mnie wyszło ~2560pkt w Antutu oO Podziel się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ajzen

@Bo-lerro

Ja z Google Play ściągnąłem "antutu benchmark" i zaraz po instalacji wcisnąłem 'test' (ten zwykły) i to wszystko.

Jeżeli masz na myśli wysokie wyniki to gdzieś czytałem że w nowych wersjach inaczej liczy punkty i dlatego aż tyle można zdobyć. Ważne jest dlatego korzystanie z najnowszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnąłem wersje z marketu i tak jak w/w od razu wcisnąłem test. Ja mam powłączane zramy i inne tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro wyniki są porównywalne z tymi na stock ROMach, to może rzeczywiście warto spróbować jakoś ten CM10 obrobić. Głównie chodzi mi o upodobnienie systemu do tego na Nexusie 7, ale nie tylko (dlatego mój MOD jest dopiero w fazie testowej). Jak będę miał dostęp do tableta (i komputera - świąteczne porządki robię), to coś wam może upiękę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na najnowszym antutu na stocku 4.0.4 wynik jest podobny. - 4184 (na zawalonym grami tym, co w sygnaturze)

Edytowane przez Koloses

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie: jest jakaś możliwość uruchomienia Phablet UI na tym ROMie? Po zmianie ro.disable_phablet_ui=1 na 0 w build.prop nie ma żadnego efektu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłeś UI w ustawienia>wyświetlacz ?

Edytowane przez Yavriel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi