Skocz do zawartości
Yavriel

CM10 by Yavriel v0.14 / v0.15-NIGHTLY

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jak odpalisz recovery zrób wipe data, partition, dalvik, zrób format system. Po takich zabiegach zawsze instaluje romy i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ajzen

Teraz dla odmiany wgralem 4.0.3 stock a nie 4.0.4 stock.

Nastepnie zrobione wipe data/factory reset, wipe cache partition, wipe dalvik (chodz wczesniej tez raz tak zrobilem przed cm10) i zaskoczylo. Jeeeeeee :D A wszystko to dla obsługi padów. Mam DUalshocka 2 z ps2 i przejsciowke, nie wiem czy bedzie działac.

BTW Ma moze ktos pada od xboxa lub dualshocka 3 zeby sprawdzic działóanie z cm10 by Yavriel?

@edit

Dualshock 2 po przejsciowce usb działa - da sie nawet w menu chodzic po ikonkach.

GHaaHaahaha działa. Czizus jestem szczęsliwy :D Teraz Vice city na padziku wreszcie bedzie przyjemne.

Yavriel chłopie piękny system, chodzi zgrabnie. Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy nie dałoby się przeportować "jakoś" Project Butter, który prawdopodobnie jest (a przynajmniej powinien być) na systemie z Yarvik? W końcu to i to jest JB, tak więc o ile faktycznie w systemie z Yarvik to działa i zwiększa płynność całego systemu, to warto by było się tym zająć.

Do tej pory nikt nie zamieścił działającej w miarę wersji tamtego systemu, tak więc nie można sprawdzić jak jest z płynnością tego romu.

Edytowane przez mrozilla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ajzen

po zmianie pliku vold.fstab i reboocie tablet został na loopie na animacji cyanogenmod (to z kolkiem). Jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jeśli włączone debugowanie, poprzez adb wgrać oryginalny plik vold.

2. Jeśli można wejść w recovery, wgrać system od nowa bez wipe.

3. Jeśli nie można ani tego, ani tego, pozostaje reflash w LiveSuite.

Napisane z ROMu Gingerwinner GT540 (CM7-based)

---------- Post dołączono o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Mam nadzieję, że ustawiłeś uprawnienia, 644, RW-R--R-- ;)

Napisane z ROMu Gingerwinner GT540 (CM7-based)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ajzen

@mateooshn

Opcja 3.

Co do uprawnien to ustawiałem owner RW, R,R, (644) w Root Explorerze zadnych dodatkowych opcji, które w okienku są juz nie zaznaczałem ("sticky" itp). Ciągle łapie loop na logo cyanogenmod po reboocie. vold.fstab wzialem z linku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W root explorer nie trzeba nadawać uprawnień ,aplik volt.fstab jest zły pochodzi zapewne z orginalnego ICS a tu jest JB inaczej plik wygląda ,ręcznie zawsze podmieniaj te linijki na przemian sam - masz wtedy 100% pewność zadziałania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ajzen

@Butcher696

Masz całkowitą rację. Plik różnił się treściom. Zmieniłem te dwie linijki po 'auto' i działa. Omg omg omg dzięki :D

Zaraz lece przetestować Vice City i padzik :)

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

@Butcher696

Masz całkowitą rację. Plik różnił się treściom. Zmieniłem te dwie linijki po 'auto' i działa. Omg omg omg dzięki :D

Zaraz lece przetestować Vice City i padzik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skompilowałem nowy kernel, wprowadziłem wszystkie zmiany z tego repo: https://github.com/linux-sunxi/linux-sunxi/commits/sunxi-3.0 (poprzedni był z listopada, więc zmiany które dotyczą nowej wersji to commity z 12 i 18 grudnia). Jako że nie wiem czy będzie działać stabilnie, wrzucam wersję 0.10-nightly do pierwszego posta. Jeśli ktoś ma chęć potestować i napisać jak działa - zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba robić wipe przed wgraniem tej nowej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi