Skocz do zawartości
Krokogator

[CM10] NeganV3X (4.1.2) [13.01.2013]

Rekomendowane odpowiedzi

leonov

Ogólnie jeżeli są problemy z połączeniami trzeba zmienić w baseband najlepiej na polska orange 3.4.2-131 , potem restart i jest OK :E, jak do tej pory jest OK, czasami ma lekkie przycięcie przy połączeniach przychodzących ale co tam. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domal

Po wgraniu tego romu nie mogę powrócić do CM7.2 :cii: potestuje go troche może się przyzwyczaje ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slon11

spróbuj przez RSD i Froyo ,ale spoko przyzwyczaisz się i bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zeby powrócić do starszej wersji romów (nie dotyczy to tylko cm7.2) należy sformatować partycje data i cache na ext3 - w bootmenu Tools -> File system tools -> Format DATA and CACHE to ext3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktos klopot z ustawieniem dzwieku dla osoby z kontaktow? Jakiego bym nie ustawial zawsze gra ten glowny. Restart systemu robilem, dodatkowo wyczyscilem dane apki kontakty ale dalej to samo.

Wysyłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm, niby był update po Quarq 05.12.2012 z czyszczeniem, ale o ile ROM wstał, to żadna aktualizacja a google play nie działa-wywala błąd pakietu (plik pakietu jest nieprawidłowy) i do widzenia, może jednak trza znowu na czysto

reszta, bo ja wiem, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czyzes

Polecam ustawic zarządce procesora na SMARTASS u mnie tel ciut przyspieszył ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hmm, niby był update po Quarq 05.12.2012 z czyszczeniem, ale o ile ROM wstał, to żadna aktualizacja a google play nie działa-wywala błąd pakietu (plik pakietu jest nieprawidłowy) i do widzenia, może jednak trza znowu na czysto

reszta, bo ja wiem, zobaczymy

Po aktualizacji trzeba wgrać gappsy jeszcze raz i powinno wszystko działać.

Opłaca się przesiadać na ten rom z Quarxa z dnia 9.11? Rom bazuje na Quarx z 5.12 sprawiającego różne problemy np. z dźwiękiem połączeń, baterią a u mnie też przy wybudzaniu lookscreen wyświetlał przez sekundę czas jakiś nieaktualny i dopiero po chwili się odświeżał. Nie ma tych problemów w romie Negana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Nie :) JA przesiałem się właśnie z 9.11 i jest bardzo dobrze:) Moze ciut bateria nie taka ale nie ma tragedii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leonov

No i czar prysnął :mad: po 4 dniach znowu wróciły problemy z dźwiękiem przy połączeniu przychodzącym, albo w ogóle niema albo jest urywany ! >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi