Skocz do zawartości
Krokogator

[CM10] NeganV3X (4.1.2) [13.01.2013]

Rekomendowane odpowiedzi

ROM rzeczywiście stabilny. Chociaż raz wywaliło mnie z galerii. Chyba minimalnie szybszy od Quarxa.

Ale jedno wysuwa się na pierwszy plan. Bateria. Jest o wiele słabiej niż na ROMie z 9.11, lub 18.11 z custom kernelem (27.11) . Jak spadnie z użyciem do 15mA , to jest bajecznie (gdzie na ww. wersjach było 7-10mA)

PS. No i zauważyłem, że nie zawsze wybudza się od razu ekran. Głównie jak idzie połączenie do mnie. Ktoś dzwoni, a u mnie ciemno o.O .

PS2. Chyba będzie come back do 9.11

Edytowane przez kulig007
    aaa nno i właśnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leonov

Mam to samo, pomaga wipe cache partition.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na chwile pomaga- robiłem to ponownie i znowu kupa, dźwięk jest lub nie, w dodatku dalej aktualizacje apek nie działają, bida a czy jest szybciej ? wedle mnie tak samo jak na Querxie 5.12.2012

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, czyli wszystko tak jak napisałem na 1-ej stronie wątku. Nie było co zachwalać ROMu od razu, bo krzaki wylezą kilka dni po użytkowaniu.

Chęć wgarnia od nowa, znowu po full wipe jest, ale ta bateria drażni :suchy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie bateria działa podobnie jak na Quarx 05.12 (10-12mA w nocy), dźwięk się wali, nie widzę, żeby było szybciej i co ciekawe, część apek znikła a były zainstalowane (tylko wipe cache/dalvik...)

ROM szału nie czyni- w sumie dla mnie to to samo co 05.12 Quarxa, może faktycznie zmienię jeszcze kernel i cosik się poprawi, w sumie czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leonov

Czyli standard powrót do Froyo :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

e nie, Froyo na pewno nie- w najgorszym razie powrót do MsGinger 4.0 :)

noy kernel jest- pomacamy dalej, ale bez działającego google play to bida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jednak lepiej wypróbować starsze wersje romów Negan'a. Np. taka z 13 listopada bazująca na Quarx z 9.11. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć linków do pobrania ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slon11

ROM porównywalny z Quarksem wersja 09.11 oczywiście nie wliczając baterii ,ale zdecydowanie lepszy od 5.12. gdzie bateria ucieka szybciej ,na razie nie zaliczyłem żadnych lagów ,dialer raz powiedział że został niespodziewanie zamknięty ale potem zadziałał ,co prawda troszkę długawo się otwiera ,ale nie jest źle.

skodavka ma racje wersja Negana oparta na 09.11 mogła by być rewelacyjna, nie wiem jeszcze bo nie próbowałem jakby podmienić na jeden z kerneli, oże byłoby szybciej i mniejsze zżeranie baterii ,ale czy na pewno...........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A proste pytanie - po co Negan ? skoro to samo można mieć na Quarxie, używałem wrsji 05.12 po podmianie plików odpowiedzialnych za baterię było ok, ale potem brak dźwięku (co występuje i na Neganie) to już mały problem.

I tak na razie przy wyjazdach do "ciepłych krajów" dla mnie No1 to MsGinger 4.0 - nagrywanie HD i oszczędność baterii i chyba wrócę jednak, pomimo , że będzie boleć brak wodotrysków i bajerów, ale jednak stabilność i pewność zaczyna u mnie przeważać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi