Skocz do zawartości
Kudłatyjoe

Telefon zacina się na czerownym logo "motorola"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zacząłem bawić się dzisiaj zmianą androida w mojej DEFY i jakoś tak pogrzebałem w recovery, że teraz telefon zacina się na czerwonym logo motoroli. I ani drgnie. Próbowałem wejść ponownie do recovery - nie da się. Próbowałem wgrać przez RSD, nie da się. Co z tym teraz poczać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nacisnołeś wtedy jak paliła się czerwona czy niebieska lampka?

Jakby co to spróbuj wtedy jak niebieska się będzie się palić, a jak nie pomoże to spróbuj włączyć (tak żeby świeciło się logo) i czekać ok 5 min wyjąć baterie i wtedy wejść w recovery (też tak miałem i to pomogło :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iemen

Mam podobny problem. Tyle,że mój wpada w bootloop nawet po operacji z rsd. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slon11

wyciągnąć baterie na kilka minut ,włączyć jak pojawi sie niebieska albo czerwona dioda zaraz nacisnąć obydwa przyciski vol+ i - wejść do recovery i zrobic wszystkie wipe'y ,reboot i powinno fungować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

mała uwaga... naciskasz vol - a nie oba naraz to raz

jak nie zapalają się diody to RSD

jak się używa RSD i wchodzi w tryb bootloadera (komp nie wykryje motki jak nei bd w tym trybie) wsyztsko jest na forum. Pamiętać po RSD full WIPE w stockowym recovery!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradziłem sobie z RSD, pobrałem androida od Orange - ten, który był w telefonie od nowości. Zainstalowałem. Wszystko przebiegło pomyślnie. I teraz zacina się na logo "orange". Chwilę powisi i następuje jakby restart. I tak w kółko:mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyżej.

Pamiętać po RSD full WIPE w stockowym recovery!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież było napisane wyżej co trzeba zrobić. Uruchamiasz motke z wciśniętym klawiszem głośności w dół, pojawia się zielony android z wykrzyknikiem teraz aby wywołac stock revovery musisz wcisnąć po sobie oba przyciski głośności. Robisz wipe factory i cache po tej operacji system sie uruchomi.Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iemen

Bardzo panowie dziękuję za Wasze sugestie. Oczywiście były jak najbardziej słuszne i skuteczne:cool: Pozdrawiam

Edytowane przez iemen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem w tym, że po wciśnięciu z VOL- + power nie pojawia się robot z wykrzyknikiem...

Edit : Jednak działa :) Wybaczcie, jestem początkujący :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x