Skocz do zawartości
wojtass7

KERNEL 16.12.2012 [3.0.56] BeastMode 1.5 MOD [p2pjack & thachtunganh] (działa pilot od słuchawek)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest po prostu bardzo szybki .... niestety nie mam możlowości nagrania jak to płynnie chodzi, ale osoby które mają ten kernel wgrany wiedzą o czym pisze. Wydaje mi się, że między wersją wcześniejszą, a tą aktualną teraz nie ma znacznej różnicy przynajmniej aż tak zauważalnej.

---------- Post dołączono o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

wojtass7 jest może jakiś program do sprawdzania, testowania wgranego kernela?

wynik calego fona możesz spradzać programem antutu benchmark, quadrant ( używam ) lub innym benchmarkiem ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten kernel jest bardzo dobry jak ktoś mieszka w mieście. ja niestety wracam na poprzedniego kernela ponieważ na tym mam bardzo słaby zasięg a na tamtym miałem full. różnica w szybkości działania romu jest minimalna wręcz niezauważalna. wracam do poprzedniego kernela tylko z względu na zasięg. mam nadzieje ze wyjdzie niebawem wersja .57 i bedzie to poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo dziwne, bo u mnie w miejscach w których normalnie miałem bardzo mały zasięg poprawił on sie

ps. zaaktualizowałem 1 post dodalem porównanie benchmarka czystego sabsa z stockowym kernelem i bestmode + dodalem tutorial z obrazków :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Z poprawą zasięgu to chyba placebo. Z tego co wiem to odpowiada za zasięg radio a nie kernel . Ale może się mylę ;/

Kernel swoją drogą to przełom na DHD z ICS. Mamy w końcu działający pilot od słuchawek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodzę się kolego, że radio ma duży wpływ na zasięg ale jak dobrze współgra z kernelem to wtedy jest baja. Zauważyłem, że przed aktualizacją miałem lepszy zasięg a teraz mi momentami gubi więc coś jest na rzeczy, że kernel wspomaga radio albo i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a działa Wam z tymi nowymi kernelami, funkcja telefon jako modem... czyli udostępnianie internetu po kabelku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak działa bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zauważyłem że wersja 0.1 działa bardzo szybko i zasięg jest w porządku. Dopiero po instalacji 0.2 telefon spowalnia i pojawiają się problemy z zasięgiem. Więc radzę instalować jedynie pierwszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyszła aktualizacja do v0.3 link do downloadu w 1 postcie

dodałem dropboxy

Edytowane przez wojtass7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem i wróciłem spowrotem na v0.2 bo na v0.3 nie działa mi wi-fi

---------- Post dołączono o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

ludzie na xda pisze ze im działa ten v0.3 a ja próbowałem dwa razy instalować i nie działa. na v0.2 jest wszystko w porządku i wifi działa.

a jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi