Skocz do zawartości
PanPiotr

Czyszczenie etui

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem posiadaczem telefonu Nexus One, już od ponad pół roku. Na co dzień noszę telefon luźno w kieszeni, bez żadnych dodatkowych pokrowców czy zabezpieczeń. Jednak gdy jestem w pracy, noszę go w standardowym etui które Google dołącza do każdego N1.

nexus-one-case-2-1.jpg

Robię tak ponieważ wiadomo, to praca i zawsze można gdzieś przypadkiem stuknąć telefonem o coś, ale również dla tego że pracuję w pyle. Wszędzie w powietrzu unosi się biały pył z papieru i po prostu nie chcę aby mi się telefon kurzył. No i po ponad pól roku używania owego futerału, muszę powiedzieć że się dość mocno zabrudził. A najgorsze jest to że w środku jest mnóstwo wspomnianego pyłu którego nie ma jak ręcznie wydostać. Uznałem że jedynym skutecznym sposobem będzie go po prostu wyprać w pralce, jednak nie jestem pewien czy mogę to zrobić. Futerał jest wykonany z pianko podobnego materiału i wyłożony w środku czymś w rodzaju zamszu. Niestety nie znalazłem tam żadnej metki z dokładniejszymi informacjami na temat użytych materiałów.

No i stąd też moje pytanie: Czy można te etui bezpiecznie wyprać pralce, czy raczej nie? Czy ktoś z was już to robił? Wygląda ono bardzo solidnie, ale boje się żeby mi się nie skurczyło, albo rozkleiło.

Mam nadzieję że ktoś mi poradzi :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi