Skocz do zawartości
gadzinas

Kabura Pionowa do SXS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Już na dniach będę szczęśliwym posiadaczem SXS, dlatego zastanawiam się nad wyborem jakiegoś zabezpieczenia na telefonik. W sumie podobają mi się te pionowe kabury zamykane magnetycznie.

Jak dotąd spotkałem się z dwiema formami wykonania tego futerału.

- jedna jest w środku wykonana z twardego plastiku

np ta: http://allegro.pl/kabura-pion-comfort-slim-sony-xperia-s-lt26i-p-n-i2832602928.html

- druga zamaiast plastiku ma termoelastyczne tworzywo

np ta: http://allegro.pl/pionowe-etui-dedykowane-sony-xperia-s-lt26i-warto-i2797819225.html

I teraz zastanawiam się która jest lepsza. Ta z plastiku wydaje mi się, że może się złamać lub uszkodzić obudowę. Z drugiej strony ta elastyczna jest ciężko dostępna. Zauważyłem, że ta pierwsza jest obecna w komisach itp, jednak nigdzie nie mogę dostać elastycznej i zostaje mi allegro. Co myślicie o tego typu futerale? A może poddacie mi jakieś propozycje dobrze wykonanych futerałów, które nie będą rysowały cegiełki?

Moja znajomość w tym temacie jest nie wystarczająca niestety...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już w sumie zamówiłem tą z termoelastycznego tworzywa, a w środku jest wyścielona jakimś miękkim materiałem. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Mi najbardziej chodzi o to, aby ekran był osłonięty gdy będę telefon nosił w kieszeni czy plecaku. Chodzę do szkoły a jak wiadomo tam wystarczy chwila nieuwagi (wsadzić telefon nie do tej kieszonki) i już rysy z kluczy lub drobnych ;p

Na dodatek jeśli telefon ma być torturowany przez 8 czy 10 godzin w kieszeni/plecaku to chciałbym aby był osłonięty także i ekran.

Zobaczymy jak sie sprawdzi ten futeralik. Jeżeli będzie mnie wpieniał to wtedy wymienię ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M3ntoR

Mam taką kabure i polecam.

PR ETUI POKROWIEC KABURA SE XPERIA S (2810084084) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie ma problemu z tym żeby wywinąć ją w drugą stronę i zapiąć na magnesik, dzięki temu mogę bardzo wygodnie grać bez potrzeby ściągania kabury. Ogólnie jest zadowolony tylko ostatnio zauważyłem że newralgicznym puntem jest miejsce zagięcia. Niestety kabura trochę się tam rozwarstwiła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ten pokrowiec nie rysuje Ci obudowy? Jak tam jest mocowany telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M3ntoR

Nic zupełnie nie rysuje. Dlaczego miałby to robić ? Telefon siedzi w tym bardzo solidnie i nie ma żadnych luzów. Zdarza się, że go wyciagam z etui w cely odkurzenia-Rys brak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi