Skocz do zawartości
stranded

Pytanie: Z której sieci kupować? Nie chcę brandingu :)

Rekomendowane odpowiedzi

kolos w xpu 8 gb jest podzielone na 2gb dla systemu 2 gb na instalowane apki i 4 jako pam.wewnętrzna.na nią wcisniesz ze 3 gry gl.miałem ten fon to wiem .teraz mam xpj .same plusy .można zamienić montowanie pam.wew. z kartą sd.wystarczy zastąpić 1 plik no i jb dostanie.fonik działa sprawnie i w grach też daje radę.bierz jke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

wiem, wybiorę jtkę, tez sądzę że mimo gorszych podzespołów to nnie odbiega on wydajnościowo od U. Mam nadzieję, że przesiadając się z WFS będę mile zaskoczony hihi

Na prawdę dane gry instalując np. dead space cisną się na pamięć wewnętrzną?

Dziwnę bo powinno normalnie trafiać na sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u wydajnosciowo tylko na papierze i w antutu przewyższa j.wcześniej też byłem napalony na 2 rdzenie procka.za podobną cene j to lepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

trochę tylko te adren200 mnie mrtwi, a ja pomimo swoich lat to lubie pograć w bardziej wymagajace gry :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CZytam posty i tak się zastanawiam... Czy tylko ja widzę wady Jotki? Przesiadłem się na nią z Samsunga Galaxy S, który nigdy mi się nie przyciął, a jotka od nowość na drugi dzień łapała lagi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

ja się nie wypowiem, bo jeszcze jej nie mam w reku, może jutro jak uda mi się kupić, natomiast mogę co nie którym podpowiedzieć jakim sposobem w jtce nagrywać w 720p. Zainstalujcie lgCamera - najlepiej płatna wersja. Ten program potrafi omijać ograniczenia sprzętowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to browar for you

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kris555777 na XPU nie zrobili przejścia z pam. wew. na pam. zew?

To 2-och linijek kodu, który można znaleźć w dziale z x8, ponieważ kiedyś był taki mankament, że był przypisany inny katalog do SD daty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

XPU nie ma slotu na karte SD więc jest to nie wykonalne.

Ja jednak muszę rozważyć kupno XPJ, gdyż 2GB to mało a ja potrzebuję telefonu który czyta date gier które są na SD. Dla mnie to dziwne że tak nie jest. To nawet WFS ma taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chętnie bym sprzedał swoją Jotkę i kupił coś szybszego, ale trzyma mnie ta aktualizacja do JB ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi