Skocz do zawartości
Wall-E

[XXLSJ][4.1.2][CWM][Aroma] RononDex AtypicalROM 1.0.100

Rekomendowane odpowiedzi

Rom świetny :) chodzi genialnie, bateria tez mi bardzo dobrze trzyma :)

Proszę o to bys wgral fixa na lockscreen.

Rom polecam 11/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    1.Podczas instalacji procentowy postęp stoi na 0.00% ( oczywiście to nie jest problem )

To wina albo Aromy, albo urządzenia - u mnie żadna Aroma z żadnego dodatku czy romu jaki instalowałem nie pokazywała postępu...

2.Bateryjka niestety u mnie dość szybko znika, ale to początek testowania zatem poczekam do wieczora.

Sugeruję zresetowanie baterii przez CWM.

3.Złapałem już pierwszego laga z komunikatem aplikacja została zamknięta niestety nie było napisane co to za apka.

Tak, wiem... "Aplikacja Błąd została zamknięta" - walczę z tym.

4.Zasię niestety nie powala ale to pewnie kwestia lokalizacji i tu od razu zadam pytanko otóż, czy jest możliwość wgrania jakiegokolwiek radia czy to niemożliwe ????

No niestety, zbyt rewelacyjne to radyjko nie jest - co nowe wydanie Andka to gorzej, już w ICSie było wyraźnie gorzej niż w GB - teraz chyba jeszcze bardziej się pogorszyło...

Sam tego jeszcze nie próbowałem bo nie znalazłem jakiegoś polecanego radyjka, ale generalnie powinno się dać zmienić radio - jak w każdym Andku. W ICSie używałem radia z GB więc i tu powinien zadziałać ewentualny downgrade czy nawet sama zmiana radia na inne.

Proszę o to bys wgral fixa na lockscreen.

A coś bliżej? Niestety nie śledzę na bieżąco "światka modowania i tunigu". :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

@up

Dzięki za odp. co do bateryjki to robiłem wipe zobaczymy przez noc ile zejdzie. Co do modemu to przez CWM nie idzie poszło przez odin mobile.

Zrobiłem jeszcze flash kernela ale nie wiem czy się nie pospieszyłem bo mam nowego philz a nie mam pewności czy przypadkiem nie było nowego.

Zostanę przy twoim romie bo na razie większych problemów nie widzę poza tym cieszę się i popieram wypieki rodaków.

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png Odpowiadając na post poprzedzający lub odnosząc się do niego, nie cytujemy go. Zwrot "@up" wystarczy.
    Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyny blad jaki napotkalem to podczas pisania na klawiaturze swype przy logowaniu do konta marketu pokazywalo mi komunikat ze aplikacja zostala zatrzymana ale nic sie nie dzialo tzn naciskalem ok i wszystko bylo normalnie i moglem sie zalogowac

Czasami tez zacina sie ekran blokady.Trzeba chwile poczekac i mozna odblokowac przesuwajac palcem

Edytowane przez swiru100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już za samą instalkę (Aroma) w pełni po polsku, należy się najwyższa ocena. Co do romu to naprawdę obiektywną ocenę można przedstawić dopiero po kilku dniach użytkowania ( sam czas pracy baterii wyjdzie po kilku ładowaniach). Jak na razie wielkie brawa dla @ Wall-E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stary

Merytorycznie najlepszy post dotyczący romu z jakim się spotkałem na tym forum... godny naśladowania. pifko poszło;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Autora , mam pytanie bo nie zawarłeś tego w swoim super temacie. Czy mogę to wgrać [THEME][LSJ] Xinfinity Blue Remix v1.3 + No % Battery Icon[18/12/12] ----UPDATED !!! - xda-developers?

Czy ten motyw odpali na tym roomie?

Czy masz może sposób i wiedzę jak wgrać aparat 4.2 ze zdjęciami swerycznymi?oraz galerie z Galaxy Note?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    Jedyny blad jaki napotkalem to podczas pisania na klawiaturze swype przy logowaniu do konta marketu pokazywalo mi komunikat ze aplikacja zostala zatrzymana ale nic sie nie dzialo tzn naciskalem ok i wszystko bylo normalnie i moglem sie zalogowac

Tak, tak, tak... wiem o tym błędzie - występuje on czasami i to w bardzo losowych okolicznościach. Walczę z nim i myślę, że w następnej wersji pozbędę się go całkowicie.

Czasami tez zacina sie ekran blokady.Trzeba chwile poczekac i mozna odblokowac przesuwajac palcem

Osobiście tego nie doświadczyłem, nie mniej... Właśnie dostałem namiary na moda o nazwie LSJ 4.1.2 Lockscreen Lag Fix (thx nozdormu), który to mod pozwolę sobie przejrzeć i prawdopodobnie wleci on do następnej wersji romu.

Czy mogę to wgrać [THEME][LSJ] Xinfinity Blue Remix v1.3 + No % Battery Icon[18/12/12] ----UPDATED !!! - xda-developers?

Czy ten motyw odpali na tym roomie?

Bladego pojęcia nie mam. Sam musisz to przeeksperymentować.

Nie żebym unikał odpowiedzi czy coś takiego... Problem leży gdzie indziej...

Po pierwsze, JB ma dosyć dziwną strukturę - sporo inną nią ICS. Tutaj wszystkie elementy systemowe są "symlinkowane" Busyboxem - w /system/app są tylko symlinki do plików znajdujących się w /preload/symlink/system/app - to mocno komplikuje operacje na plikach.

Po drugie... Ten rom posiada sporo modyfikacji. Ficzery te są pozaszywane w plikach i frameworkach systemowych - z tego co widzę w tym modzie, to podmienia on prawie wszystkie modowane pliki romu... Jednym słowem - nawet jeśli ten mod "ruszy" na tym romie to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że stracisz większość natywnych ficzerów w romie.

Czy masz może sposób i wiedzę jak wgrać aparat 4.2 ze zdjęciami swerycznymi?oraz galerie z Galaxy Note?

Trudne pytanie... Szczególnie z powodu "Po pierwsze" z mojej poprzedniej odpowiedzi...

Dla takiego "updejtu" trzeba odpowiedno przygotować plik zip - w sensie, że trzeba rozsądnie powrzucać pliki na fona (do odpowiednich lokalizacji). JB jest zwierzęciem bardzo kapryśnym i nie z każdej lokalizacji chce mu się odpalać dodane pliki.

Jedno co mogę powiedzieć, to to, że te elementy działają na JB bo zapodałem je w poprzedniej wersji Atypical'a jako opcję instalacji - w tej zostały usunięte dla ograniczenia rozmiarów zip-a z romem.

@all

Dziękuję za zainteresowanie tym ROMem, pozytywne opinie i konstruktywne uwagi. Nie spodziewałem się, że mój - było, nie było - pierwszy samodzielnie ustrugany ROM Andkowy wzbudzi tak duże i pozytywne zainteresowanie. Dzięki ludzie, aż chce się przy tym dłubać dalej... :ok:

Edytowane przez Wall-E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie: czy w tym romie dodany jest autoobrót ekranu przy połączeniu przychodzącym ? Bo w moim obecnym NeatRom jak ktoś dzwoni i próbuję odebrać to mi się suwaki odbioru rozjeżdżają to w pion i poziom. Strasznie to wpieniające i zamierzam zmienić system na taki, który nie ma tego wątpliwego udogodnienia lub można je wyłączyć. I nie chodzi mi o całkowite wyłączenie automatycznego obrotu ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E

Nie ma. To "wątpliwe" usprawnienie również i mnie deko denerwuje - podobnie jak i obracany TW :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi