Skocz do zawartości
Wall-E

[XXLSJ][4.1.2][CWM][Aroma] RononDex AtypicalROM 1.0.100

Rekomendowane odpowiedzi

No dzięki bardzo za odpowiedź, teraz nie wiem czy wgrać go. Bo Rain box v8 mnie rozczarował. Sypie się foto sferyczne i latarka w przelacznikach. Tu znów jest plus z TW bo scorlling wallper. Ja zglupialem.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba51

Wszystko chodzi tak jak u każdego ale brakuje mi aplikacji gtalk , wszystkie masci typu dlna skąd je pobrać i jak zainstalować :confused:

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez seba51

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Jestem po instalacji romu. Oczywiście zapomniałem sobie zgrać zdjęć i się sformatowały, ale to nieważne.

Rom na pierwszy rzut oka super. Bardzo stockowy. Dawno takiego nie doświadczyłem.

Na tą chwile irytuje mnie tylko to że pasek powiadomień sam się zwija gdy się zmieni jakaś funkcję.

Gdy chce się wyłączyć 3 rzeczy to trzeba 3 razy rozwijać pasek.

Duży problem. Nie mam kodu pin na karcie sim,a telefon się cały czas o niego pyta. Gdy daje porzuć nie mogę wykonywać rozmów. Pisze nie połączony z siecią. Doszełem do tego że to nie jest blokada sim tylko jakieś: "Kod odblokowania PIN karty SIM sieci" Coś jakby simlock. Pomocy.

Edytowane przez mortiser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    teraz nie wiem czy wgrać go

Ja też nie wiem.

Może najprostszym sposobem będzie eksperyment z wgraniem tego moda. Zawsze możesz zrobić kopię romu i ją przywrócić jeśli mod nie zabangla albo Ci nie przypasuje...

brakuje mi aplikacji gtalk

Wybierz "Talk" w instalacji spersonalizowanej (grupa SIECI I KOMUNIKACJA (system)).

BTW... Chyba muszę bardziej uściślić nazwy elementów w Aromie...

pasek powiadomień sam się zwija gdy się zmieni jakaś funkcję.

A nie powinien... ;/

Nie mam kodu pin na karcie sim,a telefon się cały czas o niego pyta. Gdy daje porzuć nie mogę wykonywać rozmów. Pisze nie połączony z siecią. Doszełem do tego że to nie jest blokada sim tylko jakieś: "Kod odblokowania PIN karty SIM sieci" Coś jakby simlock. Pomocy.

Tu nic nie pomogę. Wszystkie SIMy, które mam do dyspozycji mają aktywny PIN. :(

Enyłej... pierwszy raz spotykam się z "czymś takim"... ::/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tu nic nie pomogę. Wszystkie SIMy, które mam do dyspozycji mają aktywny PIN.

Enyłej... pierwszy raz spotykam się z "czymś takim"...

Wygląda na to że założył mi się SIm lock. Na orange nie występuje ten komunikat a na t-mobile i play tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E

Czyli wszystko wskazuje na to, że masz rację. Obecnie tylko Orangut stosuje blokadę SIMLock...

W głowę tylko zachodzę dlaczego tak ?? :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W głowę tylko zachodzę dlaczego tak ??

Jeśli to pomoże to dodatkowo do Full Wipe dodałem czyszczenie pamięci wewnętrznej.

Tak, jak pisałem został założony jakimś dziwnym trafem simlock. Udało mi się go usunąć, lecz musiałem wrócić do 2.3.4.

ICS stockowy nie chciał się uruchomić.

Ogólnie to takie czary że szok.

Wgrałem ICS z Ery i na niego RononDex AtypicalROM 1.0.85.

Znowu założył simlock.

Edytowane przez mortiser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to jest z tym full wipe przy wadliwym czipie którego jestem właśnie posiadaczem? Mam w tej chwili 4.0.4 i9100xxlqb i nie jestem pewien czy robić wipe bez obaw?

po dniu:

wgrałem coś takiego CF-Root-SGS2_XX_XEO_LPQ-v5.3-CWM5 do stockowego romu i wstał. Czyli teraz mogę bez obaw działać z tym nowym romem z początku tematu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem poinformować że modem NELP4 którego uważam za najlepszego nie działa z tym romem.

Nie wiem co jest u mnie nie tak ale każda próba wgrania tego romu powoduje Założenie Blokady Sim.

Nie da się jej ściągnąć na tym romie,a na innych z powodzeniem się blokada usuwa.

Nie zauważyłem w tym romie EFS auto backup, może to jest przyczyną zakładanie blokady sim ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi