Skocz do zawartości
Wall-E

[XXLSJ][4.1.2][CWM][Aroma] RononDex AtypicalROM 1.0.100

Rekomendowane odpowiedzi

Nestle

Znalazłem kolejnego buga.

Dziś chciałem przetestować video rozmowy z moim kolegą (też ma s2,a rom to 4.1 bodajże jakiś miał)

Dobra fajnie, zadzwonił do mnie,on mnie widział lecz ja go nie widziałem,wyskoczył jakiś błąd i pojawił się czarny obraz na miejscu wyświetlania video.

Edytowane przez Nestle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29
    Chciałem poinformować że modem NELP4 którego uważam za najlepszego nie działa z tym romem.

Nie wiem co jest u mnie nie tak ale każda próba wgrania tego romu powoduje Założenie Blokady Sim.

Nie da się jej ściągnąć na tym romie,a na innych z powodzeniem się blokada usuwa.

Nie zauważyłem w tym romie EFS auto backup, może to jest przyczyną zakładanie blokady sim ?

Czytałem trochę na forach i problem z simlockiem dotykał wybiórczo, niektórych użytkowników romów bazujących na XXLSJ. Nie natknąłem się na rozwiązanie tego problemu ponoć pomaga jakiś program z google play, który zdejmuje simlock. Co do wgrania modemu to sposobem jest mobile odin ale teraz nie pamiętam czy instalowałem z zipa czy wyciągnąłem z zipa plik modem.bin i wgrałem wiem na pewno że próbowałem obu tych sposobów.

Ja mam wgranego BVLP7 to jedyny z testowanych przeze mnie modemów, który ma dobry zasięg w moim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    Nie wiem co jest u mnie nie tak ale każda próba wgrania tego romu powoduje Założenie Blokady Sim.

Nie da się jej ściągnąć na tym romie,a na innych z powodzeniem się blokada usuwa.

Nie zauważyłem w tym romie EFS auto backup, może to jest przyczyną zakładanie blokady sim ?

Możesz mieć sporo racji... "Badam" właśnie ten temat...

Dobra fajnie, zadzwonił do mnie,on mnie widział lecz ja go nie widziałem,wyskoczył jakiś błąd i pojawił się czarny obraz na miejscu wyświetlania video.

Sprawdzę to.

Dziękuję za zgłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

Walle-E czy masz w planach gotowanie XXELKC JB 4.1.2 Bo widzę że już jest.

Mój błąd to na S3 ale znalazłem posta w dziale dla sgs2 i mnie trochę zmyliło sorka za gafe.

Edytowane przez dibo29

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E

@dibo29

Ja bym był najszczęśliwszy gdyby to był "final" dla naszego regionu...

Szczerze mówiąc to raczej będę się wstrzymywał od dłubania w "wyciekach" - chyba że oczekiwanie na final będzie się przesadnie przedłużało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Możesz mieć sporo racji... "Badam" właśnie ten temat...
    '

Zbadałem ten temat. Wgrałem rom z EFS auto backup, też założył mi SimLocka.

Czytałem trochę na forach i problem z simlockiem dotykał wybiórczo, niektórych użytkowników romów bazujących na XXLSJ. Nie natknąłem się na rozwiązanie tego problemu ponoć pomaga jakiś program z google play, który zdejmuje simlock.

Tak tak. Najwyraźniej niektóre telefony z Orange mają w jakiś inny sposób ściągniętą blokadę sim i akurat na tym romie się ona usuwa.

Program który skutecznie odblokowuje telefon na wszystkie sim na tym romie to GalaxSim Unlock. Niestety trzeba zapłacić 8,50zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

Koledzy z zajefajnych rzeczy na tym Romie odkrylem ze podczas trzymania klawiszu Home na ekranie blokady świeci latarka. Fajny bajer nie spotkalem się z tym pomyslem wczesniej. Gratki dla kucharzy.

TAPATALKNIETO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio
    '

Zbadałem ten temat. Wgrałem rom z EFS auto backup, też założył mi SimLocka.

Tak tak. Najwyraźniej niektóre telefony z Orange mają w jakiś inny sposób ściągniętą blokadę sim i akurat na tym romie się ona usuwa.

Program który skutecznie odblokowuje telefon na wszystkie sim na tym romie to GalaxSim Unlock. Niestety trzeba zapłacić 8,50zł.

kolego jak poszukasz na XDA jest on za free :D Dziala wysmienicie nie wiem czy na tym romie ale na kazdym mozliwym custom JB leak dziala i to bardzo dobrze . Mam tez telefon z orange. HMMM sadze ze nie znajdziesz dla tego tez dodaje go TU

---------- Post dołączono o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

jak szukacie roznych ficzerow , dodatkow tryskow i wodotryskow :) poczytajcie to ewentualnie instalowac

ORG. XDA

LINK 1

LINK 2

INSTALACJA

mod najlepiej jak jest na internal card :D czyli wew pamieci telefonu a nie na karcie dokupionej do telefonu

wipe cache part. + wipe dalvik cache

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spinki

Fajny romik i nawet wifidirect dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Romik fajny tylko co jakiś czas wyskakuje mi aplikacja została zatrzymana (co dziwne aplikacja działa dalej) po naciśnięciu ok. Przed wgraniem zrobiłem full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi