Skocz do zawartości
Wall-E

[XXLSJ][4.1.2][CWM][Aroma] RononDex AtypicalROM 1.0.100

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy przepraszam za pytanie ale nie mogę znaleźć od paru dni i chyba czuję niemoc. Gdzie są ustawienia przekazywania połączeń z "ustawień" w tym ROM-ie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rolex

@up

Telefon>ustawienia>przekazywanie połączeń >połączenia głosowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    wersji 1.0.90 i wszystko śmigało jak nigdy w porównaniu do innych których używałem wcześniej. Problem się zaczął w momencie przejścia na nową wersję ROM-u 1.0.100.

Jeśli masz problemy z wersją 100 to zostań przy 90-tce. Zmiany są w sumie kosmetyczne i nic szczególnego - czego byś nie mógł sobie doinstalować - nie tracisz.

Zdjęcia kontaktów na całym ekranie fajna sprawa ale mi akurat nie pod pasowało (skalowanie zdjęcia, obcinanie boków, nieczytelne przyciski, przy uruchamianiu kodu USSD wyświetla się ostatnio wybierane zdjęcie kontaktu), jest możliwość przywrócenia poprzedniej wersji czy jestem zmuszony do powrotu na 1.0.90.

Kwestia tylko i wyłącznie gustu.

Ja sobie dopasowałem fotki do takiego właśnie wyglądu bo mi się taka forma podoba. :o

Nie mniej, najprawdopodobniej popełnię "poprawkę" w której będzie możliwość wyboru wersji tego elementu.

Planujesz w najbliższych dniach wypuścić aktualizację romu na i9100XWLSD?

Owszem, planuję. Ale nie "w najbliższych dniach".

Co więcej, mam już prawie gotową wersję typu "zAROMAtyzowany stock"... Jednak wykorzystując permanentny brak czasu związany z początkiem roku (jak to u mnie co rok) najzwyczajniej odpoczywam od dłubania w czymkolwiek ;)

Mam nadzieję, że to zrozumiesz. :o

Jako, że temat ten założył autor ROMu, może on sugerować się opiniami użytkowników co do kerneli/modemów/modyfikacji i uwzględniać je przy tworzeniu aktualizacji(które mam nadzieję będą).

Celna uwaga.

W związku z powyższym proszę moderatorów o nieco więcej wyrozumiałości co do treści postów nieco odbiegających od tematu związanego ze stricte ROMem. :padam:

Jeśli będziesz aktualizował ROM to czy mógłbyś spróbować zamieścić aplikację do szybkiego uruchamiania aplikacji taką jak jest w RR czy ParanoidAndroid.

Aktualnie testuję sobie LMT LMT - XDA i sprawuje się dość dobrze, niestety nie mogę uzyskać takiego wyglądu jak w PA no i mam problem bo zegar "wychodzi" poza ekran

Ciekawa propozycja i wymaga przemyślenia. Jeśli masz jakieś konkretne propozycje to nie ukrywam, że chętnie zerknę. :)

Edytowane przez Wall-E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stary
    Kwestia tylko i wyłącznie gustu.

Ja sobie dopasowałem fotki do takiego właśnie wyglądu bo mi się taka forma podoba. :o

Nie mniej, najprawdopodobniej popełnię "poprawkę" w której będzie możliwość wyboru wersji tego elementu.

Cieszę się ;) Wiem, że można to dopasować ale ja już to kiedyś zrobiłem a przerabiać ponad setkę zdjęć jeszcze raz mi się nie uśmiecha. Zostaje na 1.0.90 i czekam na nową wersje może już na LSD. Pozdrawiam.

PS. Jestem ciekaw czy jest możliwe umieszczenie przełączników na dole okna powiadomień (w zasięgu kciuka), dziwie się, że jeszcze nikt na to nie wpadł...

Edytowane przez stary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkał się już ktoś z brakiem możliwości edycji paska powiadomień ? (po prostu w ustawienia-wyświetlacz nie ma takiej opcji jak "panel powiadomień"). Podobną sytuacje mam na romie 4.1.2 Omega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Chodzi Ci o zmianę kolejności przycisków w pasku notyfikacji?W samym romie póki co nie ma takiej możliwości ale możesz wgrać np. AIOmod i gotowe :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam czy mozecie podac ile jest pamieci ram na tym romie Mam teraz nodrycka wersje a tam jest 826 Dziekuje z gory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

W menadżerze zadań w zakładce pamięć mam teraz 832MB - na kernelu SpeedMod K5-1

Na dorimanxie mialem chyba coś koło 777MB więc to chyba bardziej zależy od kernela niż ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem do tego romu AIO_MOD_4.2.1_FINAL - tak na pierwszy rzut oka zmieniło mi tylko okienko odblokowania - mam teraz efekt atramentu, ale opcji zmiany przycisków na pasku powiadomień dalej nie mam (nie ma też nic w rodzaju adwanceS), chyba że ja coś źle robię ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cień

oco chodzi z part 1 i 2 ktore zainstalowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi