Skocz do zawartości
Wall-E

[XXLSJ][4.1.2][CWM][Aroma] RononDex AtypicalROM 1.0.100

Rekomendowane odpowiedzi

kshell

@up

Też miałem zacinki przy odblokowywaniu gdy miałem ustawiony efekt atramentu. Przy którymś kernelu problem zniknął niestety nie pamiętam przy którym. Używałem długo speed moda i sobie go chwaliłem. Obecnie jestem na ROMie Chameleon a to tylko ze względu na lagującą apkę SMS w romach opartych o stock :)

Możesz spróbować uaktualnić bez wipe ale wtedy możesz mieć błędy - prawie na pewno będziesz je miał jeśli wybierzesz coś innego niż przy wcześniejszej instalacji (np. inny aparat i galerię czy budzik). Ogólnie dobrze jest mieć jakiś program do backupów i przechodzić z pełnym wipe.

Edit:

Obecnie mam ten co był w romie, ale ostatnio bateria szybciej znika na gps strasznie się grzeje, i czasami przymula.

Te kernele, które były w romie to już stare są i warto zaktualizować do nowszej wersji lub wybrać inny.

Jako użytkownik z takim stażem nawet nie powinieneś pytać w temacie romu o kernel (moim zdaniem jeśli na innym romie opartym o stock 4.1.2 jeden kernel działa Ci dobrze, to i na tym romie powinien śmigać) :)

Edytowane przez kshell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , mam taki problem wgrałem ten system , wszystko ładnie pięknie lecz cały czas w kółko od 20 minut Pokazuje sie logo samsunga ( ta animacja ) i tak cały czas. co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor

Wpadł w bootloopa. Wyjmij baterię wejdź do CWM, zrób wipy i sprawdź czy zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaktualizowałem do najnowszej wersji i zaskoczył mnie straszny drenaż baterii - przy delikatnym traktowaniu (kilka rozmów, smsów, sprawdzenie pogody, parę chwil w necie) ledwo wytrzymuje 1 dzień. Wieczorem 60-70% rano 15-30% tylko na czuwaniu. Próbowałem Jeboo 2.1, oraz Speedmod i bardzo podobne rezultaty. Synchronizacja wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

W BetterBatteryStats sprawdź co Ci wybudza telefon, bo pewnie jakaś apka siedzi w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    Napisano (edytowane)

WAŻNE (?)

W związku z faktem, że od jakiegoś czasu prowadzę własne forum (przez co "obowiązków" mi poniekąd nie ubyło a wręcz przeciwnie) jestem zmuszony czasowo zawiesić wszystkie już opublikowane i jeszcze niepublikowane projekty. Póki co nie umiem (i nie za bardzo mogę) dzielić czas pomiędzy prowadzenie forum a gotowanie...

Mam nadzieję, że z biegiem czasu ulegnie to zmianie.

Przepraszam wszystkich użytkowników i mam nadzieję, że zrozumiecie. :padam:

Edytowane przez Wall-E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie. Mam wgrany ten rom i chciałbym teraz przywrócić telefon do stanu oficjalnego. Pozbyć się wszystkich możliwych modyfikacji. Czy wystarczy przez odina wgrać oficjalny soft i zrobić factory reset czy jeszcze oprócz tego coś trzeba wyczyścić? Czy może najpierw reset a potem odin?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj przez Odina 3plikowca KI3 i potem jesli chcesz to najnowszy 4.1.2

Wytaptalkowane z Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie można od razu wgrać jednoplikowy 4.1.2?

A już nie ważne, sam sobie odpowiedziałem, post do usunięcia.

Edytowane przez mateusz1807

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Można tak jak napisałeś wcześniej, jednak przyjęło się, że wgranie trzyplikowca najlepiej czyści system. Ja jednak trzyplikowca używam tylko gdy telefon ma bootlopa i nie pomagają zwykle wipe czy wgranie jednoplikowca odinem.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi