Skocz do zawartości
Wall-E

[XXLSJ][4.1.2][CWM][Aroma] RononDex AtypicalROM 1.0.100

Rekomendowane odpowiedzi

ikar39
    Poszukaj w pamięci telefonu folder sound , u mnie w większkści romów z

możliwością nagrywania romów tam się zapisuje.

Dzięki znalazłem były w folderze Sounds

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

kolego kucharzu dorzuc do aromy ten kernel :) wolny od exynos exploit i freez buga :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

Wall-E taka drobna sugestia w opcji nagrywanie video troche ubogo w funkcje t/j. Brak np oswietlenia podczas nagrywania w zasadzie to poza mozliwoscia nagrywania nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    sugeruje by belka nie zwijała się po naciśnięciu któregoś z guzików.

U mnie belka zwija się tylko w przypadku wyświetlenia komunikatu przez wł/wyłączaną opcję, np. BT czy Dane pakietowe... Poza tym można seryjnie wł/wyłączać elementy... ;/

dorzuc do aromy ten kernel wolny od exynos exploit i freez buga

Wleci do opcji Aromy. Dzięki. :ok:

w opcji nagrywanie video troche ubogo w funkcje t/j. Brak np oswietlenia podczas nagrywania w zasadzie to poza mozliwoscia nagrywania nie ma nic.

Albo ja nie rozumiem co piszesz, albo mamy inne kamery... Po przełączeniu na kamerę mam cały zestaw opcji nagrywania (lewa-dolna ikonka "kółko zębate")... O tym mówisz? Praktycznie nie używam nagrywania wideo więc mogłem czegoś niezrozumieć...

Jednocześnie przepraszam za poślizg z nową wersją.

Po pierwsze, okres jest wybitnie niesprzyjający dla zajęć przyjemnych a po drugie, w nocy wleciało sporo dodatkowych modyfikacji, które trzeba przetestować... I jeszcze ten nowy kernel chcę dzisiaj dopchnąć... A kilkanaście minut temu dopiero zwlokłem się z wyra... :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P.M.

Używam tego romu już kilka dni i jest OK. Doinstalowałem sobie AIO-XtremeXD_MOD_4.3_FINAL i wszystko ładnie śmiga z jednym małym wyjątkiem: pojawił się narastający sygnał dzwonka. Czy jest to wielki problem aby to wyłączyć ? Czy trzeba użyć jakiegoś skrypty a może wystarczy zmienić jakiś wpis w jakimś pliku konfiguracyjnym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    pojawił się narastający sygnał dzwonka. Czy jest to wielki problem aby to wyłączyć ?

Mody podmieniają różne apki i inne pliki - szczególnie ten AIO - on podmienia praktycznie wszystkie modyfikowane pliki w romie. Jest prawdopodobne, że w modzie nie była zapodana modyfikacja dotycząca dzwonka (nie zagłębiałem się w niego) i tym samym znikła z romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

To w takim razie tylko u mnie jest taki bug z kamerka. Pokombinuje.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, zainstalowałem sobie tego roma i przy instalacji zaznaczyłem żeby zainstalował się ten sklep play z motywem z ics'a jak zrobić żeby sklep był bez motywu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam najnowszej wersji i jest ok, ale brakuje mi chociażby możliwości edycji paska notyfikacji oraz galeri z note 2. Zatem czekam na nowsze wydanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi