Skocz do zawartości
Wall-E

[XXLSJ][4.1.2][CWM][Aroma] RononDex AtypicalROM 1.0.100

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Pierwszy bug :P Aplikacja aparatu z 4.2 wgrana przez aroma i po załadowaniu nie ma bezpośredniego odblokowania do aparatu. Nie robiłem fill wipe więc może dla tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogę prosić o porady odnośnie wyboru odpowiedniego kernela i modemu? Chciałbym wybrać te najlepsze pod wpływem energoszczędności ;)

A no i mnie przy romowaniu wydarzyła się zawiecha (choć korzystałem z instrukcji romowania wraz z FW), ponowne romowanie i wskazówki także nie pomogły, ale rozwiązałem problem poprzez FW,wszystkie wipy oraz instalacja kernela Philz 3.81 a następnie ponowna instalacja romu wraz z FW. Teraz wszystko śmiga elegancko. Czekam na kolejne modyfikacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O super. Wieczorem jak wrócę do.domu to biorę sie za instalację. Mam nadzieję że słuchawki bluetooth będą działały. Jak ktoś sprawdzi ten aparat z 4.2 to dajcie znać czy wszystko działa jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    Aplikacja aparatu z 4.2 wgrana przez aroma i po załadowaniu nie ma bezpośredniego odblokowania do aparatu.

Co rozumiesz przez "nie ma bezpośredniego odblokowania do aparatu." ;/

mogę prosić o porady odnośnie wyboru odpowiedniego kernela i modemu? Chciałbym wybrać te najlepsze pod wpływem energoszczędności

Póki co pozostaje Ci metoda organoleptyczna - za krótko pracowałem na tym romie by określić optymalny zestaw - no i mój fom większość czasu spędza uwiązany na kablu... :E

Jedno co mogę powiedzieć z tego co się dowiedziałem to to, że ponoć modem XXLQ6 jest najoszczędniejszy.

przy romowaniu wydarzyła się zawiecha

Tak. Takie przypadki się zdarzają (nawet mnie). Jeszcze nie wiem co jest przyczyną tej upierdliwości i jak ją wyeliminować.

Mam nadzieję że słuchawki bluetooth będą działały.

Ja też mam taką nadzieję. Niestety takowych nie posiadam więc i sprawdzić nie mam jak :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z aparatem 4.2 lepiej się wstrzymać. Nie pojawia się na ekranie blokady, a na dodatek by obracał sobie ikonki musi być włączony auto obrót. Nie Obraca samych ikonek tylko cały ekran.

Co rozumiesz przez "nie ma bezpośredniego odblokowania do aparatu."

To co wyżej. Znikła mi ikonka na ekranie blokady by można było odblokować telefon bezpośrednio do aplikacji aparat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wall-E
    Znikła mi ikonka na ekranie blokady by można było odblokować telefon bezpośrednio do aplikacji aparat.

Bo to jest tak... Tak i na LS jak i na TW ikonki są domyślnie przypisane do standardowej apki aparatu... Jeśli takowej niezainstalowałeś to ikonki uciekają... chyba o tym pisałem przy okazji elementów AROMY... W sumie miałem to poprawić robiąc opcjonalne skróty w zależności od zainstalowanej wersji... ale z czasem było cienko :P

Enyłej... Ikonki na LS możesz pododawać poprzez edycję skrótów LockScreena w opcjach romu: Ustawienia -> Ekran blokady -> Opcje ekranu blokady -> Skróty (kliknąć na opcję a nie na toglesa).

Resztę ficzerów sprawdzę, ale z tego co pamiętam (choć mało go używałem) to powinno być OK. Nie mniej jeszcze raz go przetrzepię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że słuchawki bluetooth będą działały.

U nie z słuchawkami BT się łączy.

Google Play w alternatywnej kolorystyce (czasowo, ale to się jeszcze okaże).

Obowiązkowo powinno być :D

Instalowałem bez fullwipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enyłej... Ikonki na LS możesz pododawać poprzez edycję skrótów LockScreena w opcjach romu: Ustawienia -> Ekran blokady -> Opcje ekranu blokady -> Skróty (kliknąć na opcję a nie na toglesa).

Nie zauważyłem tego. Dzięki.

Rom najlepszy jaki miałem. Na razie baterię ładuje, jak będzie 100 to zaczynam testy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanieta belke rozwijana z boku mozna wylaczac gdzies w opcjach????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bylo juz wczesniej napisane.Odznacz opcje multiwindow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi