Skocz do zawartości
rogio2

Unroot oraz sposób na usunięcie APK Systemowych

Rekomendowane odpowiedzi

rogio2
    Nie aktualizowalem do JB, T-mobile:mad: próbowałem kilka recovery, bez efektu. Jak odpale Aroma to katalog /system mam bez /app. Spróbuje tego od Ciebie ale to wieczorem.

I tak będzie że katalog system będzie pusty,do puki nie zrobisz mount system w tedy apki sie pokażą....:facepalm: odpalasz recovery,robisz mount system,odpalasz aroma.zip i teraz masz apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

Mam androida 4.1.1 i pełne uprawnienia root. Program Root Explorer, wchodzę do System/app i mogę sobie usuwać systemowe rzeczy tylko boję się żeby nie było sytuacji, że usunę i tel się nie włączy już. Tel brandowany jest z T-Mobile chcę usunąć ich aplikacje, pozbyć się logo T-mobile które uruchamia się przy starcie telefonu i parę mniej istotnych rzeczy typu przeglądarka Chrome ( wolę Opere )/ Tylko powiedzcie mi czy usunięcie tego t-mobile jest bezpieczne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

root explorer nic nie da, mimo usunięcia aplikacji po ponownym włączeniu telefonu one wracają :)

najlepiej zainstalować TWRP i dalej tak jak w tym poradniku...

wszystkie aplikacje od T-Mobile oraz chrome możesz usunąć z telefonem nic się nie stanie :)

pozdrawiam

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czegoś tu nie rozumiem - mam zainstalowane TWRP, jak zamontuje system, to nie mogę wrócić do menu głównego, żeby odpalić aromę, bo przyciski są nieaktywne; muszę zdemontować system najpierw, wtedy da radę odpalić Aromę, ale foldery system jest pusty, jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi