Skocz do zawartości
hirosh

Nowy użytkownik ERA G1

Rekomendowane odpowiedzi

nie musisz korzystać z blueconnecta, jest też ikonka internet ze stroną startową google

pewnie ją mozna zmienić, ale nie próbowałem :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hirosh

Ale jak rozumiem, jeśli będę wchodził na net przez softowego browsera, anie przez ten cały blueconnect, to i tak będą mi z pakietu schodzić MB, nie? Kurna aż sam się łapię za głowę jakie ja tu pytania zadaje, ale wybaczcie...Dla mnie to pierwszy smartfon i nadal go przeżywam. A do tego uważam, że pytać nie ma wstydu, a lepiej wiedzieć na 100%:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyczko
    Ale jak rozumiem, jeśli będę wchodził na net przez softowego browsera, anie przez ten cały blueconnect, to i tak będą mi z pakietu schodzić MB, nie? Kurna aż sam się łapię za głowę jakie ja tu pytania zadaje, ale wybaczcie...Dla mnie to pierwszy smartfon i nadal go przeżywam. A do tego uważam, że pytać nie ma wstydu, a lepiej wiedzieć na 100%:-)

No oczywiście, że tak, w końcu to transmisja danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako

Ja miesiąc temu brałem G1 w Erze i to jest tak, że jest normalnie Ikonka Internet (z taką planetą wiadomo...) i normalnie wtedy uruchamia nam się Google st oraz dodatkowo wgrany przez erę blueconnect - to też normalny Internet, tylko, że jako stronka startowa wyszukiwarka/strona blueconnect jest i ot to taka różnica... Bez względu którą uruchomisz schodzi ci net z pakietu(ta paczka 500mb z abonamentu) lub Wifi...:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hirosh

To jeszcze jedno pytanko przed pierwszym uruchomieniem G1. Jak wyczytałem w postach, aktualizacja softu do wersji 1.5 może potrwać parę dni. Jako że do końca okresu rozliczeniowego zostało mi parę dni, transferu danych mam do dyspozycji jakieś 70 mb. Wypadało by więc od razu po rejestracji wejść na Market i ściągnąć APNDroida. Pytanie jest takie: Czy, APNdroid, po aktualizacji softu do wersji 1.5, będzie działał? Czy należy go po tym przeinstalować? Reasumująć, czy poczekać ze ściąganiem aplikacji z marketu do aktualizacji softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako

Co do aktualizacji - mi przyszła po niecałych 30 minutach... A APNdroid sciagalem jeszcze w salonie ery majac jeszcze softa 1.1... przyszedlem do domu podlaczylem pod wifi i od razu wyskoczyla mi aktualizacja.... i bez problemu nadal działa bez jakis tam reinstalacji....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hirosh

Pytanie, bo nie mogę znaleźć na forum, jak usunąć aplikację z telefonu? Kumpel siębawił i mi kurna ściągnął jakąs badziewną gierkę i chcę ją usunąć. Jak? Jest jakieś systemowe rozwiązanie,czy muszę ściągać jakąś aplikację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak chciałbym dodać jeszcze sprostowango do tego "neta" bc co dokłada Era. Jest to zwykła Opera Mini dostosowana do potrzeb Ery na jej zamówienie :) Domyślnie wgrywane jest to w każdy tel, choć w przypadku g1 wiadomo opera mini troszkę traci sens ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hirosh

Polećcie jakąs dobrą aplikacjędo ustawiania dzownków połączeń, sms, alarmów itp. Patrzyłem na market ale jest tego trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi