Skocz do zawartości
hirosh

Nowy użytkownik ERA G1

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z aplikacji poczta, wbudowanej w firmowy soft. Tam podpiąłem pod telefon swoją starą skrzynkę na o2. Jak będziesz miał solucję, jak ją odpiąć na stałe to będę bardzo wdzięczny. Niby nic mi nie szkodzi, ale mam tam folderów porobionych z czasów kiedy żona była przez rok w Niemczech...W ciul maili, ważących ze 200 mega. Jak mi zacznie je ściągać to będzie gorzej...Dzięki za info

Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale...

menu->Konta->LONGCLICK na koncie, które chcesz usunąć->Usuń konto

chyba ze zle cie zrozumialem a8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam, to jest metoda na wykasowanie niechcianego konta :) sam jeszcze przed chwilą sprawdziłem xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hirosh

Taaak, to chyba będzie to. Sam sprawdzałem i widziałem tą opcję, ale trochę wypękałem, żeby w ogólge mi z o2 nie skasowało skrzynki. Ale jeśli to dotyczy usunięcia tylko z fona to fajnie. Dzięki chłopaki za pomoc. Ja nadal siedze we wszystkich opcjach telefonu i staram się dogłębnie pojąć jego możliwości. Roota nie planuję, więc dużo mi tego nie zostało:-)Poczekam aż mi się pakiet odnowi i wjeżdżam na market:-)

A propos pakietu. Pytanko do użytkowników ERA G1 w abonamencie dedykowanym w Erze z pakietem 500mb. Gdzięs na forum był poruszany wątek przechodzenia niewykorzystanych MB z pakietu na kolejny miesiąc. Wniosek tam padł, że nie przechodzi tylko się odnawia co miesiąc do 500 mb. Kiedy podpisywałem aneks do umowy, pan w Erze poinformował mnie, że megabajty niewykorzystane PRZECHODZĄ na następny miesią, na tej samej zasadzie jak minuty. Ktoś może to potwierdzić???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehhhh ten pakiet z g1 to w ogóle jakiś dziwny mix :/ standardowo pakiety, po wykorzystaniu, których leci kaska (czyli jak w przypadku naszego) przechodzą na kolejny miesiąc, a są to pakiety bc w telefonie 5MB/50MB/500MB w cenach 5zł/15zł/50zł chyba, że się skorzysta z jakiejś promocji. Paczki, które nie prechodzą na kolejny miesiąc to są paczki data po przekroczeniu, których spada transfer, ale nie ma dopłaty. Niestety my mamy miks najgorszy z możliwych, czyli i nie przechodzą dane i jest dopłata.

Jeżeli chodzi o punkty, czy to Ery, czy innego operatora to polecam salony/sklepy firmowe choć i tu istnieje ryzyko nieporozumienia. W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi choć wiadomo nikt z nas nie lubi być wprowadzany w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zakupiłem G1. Przeszedłem z TakTaka na abonament i podobno w nocy uaktywni mi się numer w abonamencie. No i włączam sobie G1, pokazuje sie okienko do logowania gmail, wpisuje login i hasło i nie może sie połączyć (rozumiem że dlatego że jeszcze karta nie jest aktywowana). Czyli do tego czasu dosłownie nic nie moge robić na telefonie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale chodzi mi o to że generalnie nic zlego sie nie dzieje ? będzie zasięg to włączy sie telefon ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje włożyć karte do innego telefonu i spróbować wykonać połączenie. Będzie wtedy pewność co zawiniło, a bynajmniej jedna opcja mniej ;)

Bo, jeżeli da się zadzwonić to nie wykluczone, że na karcie sim nie uaktywniły się apny i trza przedzwonić do BOA.

P.s.

Numer z tak taka może przechodzić do abonamentu do 5dni. Raczej nie spotykane, ale jeżeli się to troszkę opóźni to spokojnie bez nerwów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok o godzinie 12 w nocy wszystko sie zaaktywowało i jestem szczęśliwym użytkownikiem G1...

powiedzcie mi proszę jeszcze gdzie moge wyłaczyć powiadomienia o e-mailach na gmailu ? bo na razie za kazdym razem jak ktos mi wysle maila dostaje info tak samo jak sms... i za kazdym razem trace bajty na sprawdzenie tej poczty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi