Skocz do zawartości
hirosh

Nowy użytkownik ERA G1

Rekomendowane odpowiedzi

Menu/Ustawienia/Synchronizacja :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hirosh

Ok. To teraz z innej beczki. Ściągnąłem ostatnio Advanced Task Killera, do wyłączania (definitywnego) aplikacji. No i oczywiście jest problem. Otóz, zastanawiam się jak to jest z kalendarzem i budzikiem. Task killer widzi je oczywiście jako aplikacje, działające w tle. Jeśli ustawię budzik i użyje task killera, ten oto budzik rano NIE ZADZWONI! Także uprzedzam wszystkich nowych uzytkowników. Wiem że najlepiej ustalić sobie listę ignorowanych programów. Wrzuciłem już tam APN Droida, Power Managera, Kalendarz i Budzik. Uwaga, w innej wersji programu- Task Killer Free, jeśli mamy widżeta- jakiś zegarek na pulpicie, należy również wrzucić go w listę ignorowanych programów, bo nie będzie aktualizował godziny;-) Osobiście odradzam Task Killera free, bo lista ignorowanych programów może zawierać jedynie dwie aplikacje.

Pytanie panowie, jakie jeszcze programy wrzucić do listy ignorowanych, żeby zapewnić bezproblemowe funkcjonowanie telefonu? Żebym się nie zdwiwił jak coś mi się nie uruchomi a powinno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jeszcze ja was pomęczę. Wybaczcie ale moja flustracja poprzez niewiedzę sięgnęła dziś zenitu. Po prostu za mało o nim przeczytałem przed zakupem.

1. Czy ten telefon obsługuje takie programy jak auto mapa lub coś podobnego. Czy GPS działa bez neta??

2. Czy są już jakieś aplikacje na niego typu office??

3. Czy faktycznie nie da się wysyłać plików poprzez blututa???

Jest to bardzo zaawansowany telefon, i brak powyższych możliwości jest po prostu nie do przyjęcia.

<baggus>Dorzucony post do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie troszkę się poleniłem. Dzięki za odpowiedź.

Telefonem bawię się od wczoraj i nawet nie wiem jak zainstalować cokolwiek, mam namyśli też tą mapę. Czy to się robi podobnie jak w palmfonach, bo miałem MIO?

Ściągnąłem nasz pliczek o rozszerzeniu apk. Teraz pytanko gdzie to wstawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Naprawde przejrzyj Faq na Wiki. Jest tam 25 pytań i znajdziesz w nich odpowiedź jak zainstalować *apk(16 punkt).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok sorki. Teraz będę pisał już w konkretnych sprawach jeśli nic nie znajde na forum.

Zacząłem instalować mapkę CoPilot® Live™ 8.0.0.328 - KFC 3.0 no i niestety pojawia się błąd podczas instalacji pkg:/data/local/tmp/CoPilot.apk Failure[install_failed_unexpected_exception]. Po tym jak nie mogłem zainstalować wersji trzeciej, spróbowałem zainstalować wersje drugą i wszystko ładnie poszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy i mam pytanko. 2 dni temu mój starszy brał w erze G1 ale dał go mi. Ja mam inną taryfę i mam wyłączonego neta (przez I-boa). Czy informacja o aktualizacji przyjdzie na mój numer czy telefon musiałby mieć włożoną kartę starszego przez jakiś czas? Oraz czy przy wyłączonym necie przyjdzie wiadomość o aktualizacji czy musi być non stop net włączony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie przyjdzie ci info o aktualizacji bez internetu, jak masz zablokowany u siebie, a nie chcesz się bawić zmienianiem kart (nie wiadomo po jakim czasie przyjdzie info o aktualizacji) możesz (o ile masz możliwość) łączyć się przez wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to czas na mnie :P jak zainstalować aplikacje które mam normalnie zapakowane w zipie )w srodku paczki są jakieś dziwne pliki)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi