Skocz do zawartości
s7pro

Zakup sgs3 pytania i odpowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

Był gdzieś wątek nie nie o tym sprzędających, ale o ofertach na tych stronach poza allegro. Są cztery opcje:

1. telefon nie dojdzie, bo gość po prostu nie ma, liczy na te 50 zł.

2. dojdzie jakaś chińska podróbka.

3. telefon jest kradziony.

4. telefon ma jakieś poważne, niewidoczne na pierwszy rzut oka uszkodzenie.

Ja stawiam na punkt 1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

A jeśli będzie kradziony, to co najwyżej straci 1400 zł :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaZuT
    Wiem otym wiec mowie ze swiadomie zaryzykowalem 50 zł. Teraz pytanie jak mam sprawdzic czy nie jest zepsuty - tudziez kradziony ? O ile dojdzie

50zł moge zaryzykowac - 1400 juz nie - wiec jak sprawdzic przy kurierze czy telefon jest OK :)- nim mu dam kasiorke

nie sprawdzisz, kurier nie da Ci takiej mozliwosci, musisz zaplacic i dopiero w obecnosci kuriera mozesz rozpakowac paczke, ew. spisac prot. uszkodzenia itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

jak bedziesz go mial napisz bo jestem ciekaw, oczywiscie zycze ci aby bylo wszystko ok:)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie jak @MaZuT, nie sprawdzisz paczki, jeśli nie dasz kasy. Jeśli towar uszkodzony/niesprawny/brak papierów itp. Wtedy spisujesz protokół i oddaje Ci kasiorkę :).

EDIT: Trzymam kciuki, by Ci doszedł, lecz wątpię w to, gdyż nie ma takich okazji, a jeśli zapłaciłeś gościowi 50zł to możliwe, że tylko o to mu chodziło. Kilka osób i się robi większa sumka.

@Autorze Czy sprzedawca wysłał Ci inne zdjęcia? Co Ci mówił jak dzwoniłeś do niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny wkręcony na twoje szczęście tylko 50 zł. Czasami dziwię się jak ludzie są bardzo naiwni

Wysłane z Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 2

To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s7pro

Otóz nie jestem naiwny. Napisalem ze swiadomie zaryzykowlem 50 zł - gdybym nie mial watpliwosci nie byloby mnie tutaj

W rozmowie spoko koles - mowil handlowal telefonami i mial 60 roznych do sprzedania , interes mu nie wypalil samsungi s3 mial szt.3 jeden jest zarezerwowany jeden cos tam a jeden wystawiony, zapewnial ze jest wszsytko wporzadku ze jest paragon , mowil ze sprzedawal wszystkie na szybko bo wyjedza zkraju ( to moze byc kit -ale kto wie ). Robil wrazenie uczciwego inteligentnego , 3 razy odebral moj telefon - sproboje zadzwonic do niego jeszcze dzis :) , podal namiary , ulice , imie naziwsko i numer konta ( tez oczywiscie ciezko sprawdzic czy prawdziwe) , mowil ze wie ze cena niska -ale po prostu pozbywa sie telefonow . Wlasnie namowilem kolege zeby do niego zadzwonil zapytac czy oferta aktualna. Jesli sie ookaze ze nie ...... to znaczy ze jest szansa na to ze to uczciwy gosc- bo nie powinien juz jej meic aktualnej , nie mial wiecej s3 - jesli powie ze tak .......... no to bedzie to wysoce podejrzane ze wskazaniem na pewne - ze to oszust .

Chce do niego zadzwonic i poprosic by przedyktowal mi IMEI

Wiecej przedmiotow ma wystawionych

Ogłoszenia drobne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe iPhone 4S za 1200, HTCOX za 1000 ceny nie prawdopodobne hehe. Ciekaw jestem tego czy to oszust czy też nie :) Miejmy nadzieje, że nie. Daj znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    resore

sprawdz czy ten s3 ma 1gb ramu;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s7pro

nie wiem Panowie - dzwoilemdo niego teraz . Twierdzi ze dla niego nie ma żadnego problemu , wyśle po 15 zdjęcia z telefonu ,z widocznym imei w telefonie ( tam pod bateria ) z gwarancja, caly widoczny komplet - zebym mogl sparwdzic czy nie kradziony , zapewnia ze nie bedzie zadnego problemu - ze przed 17 godzina nada paczke i wysle mi numer przesylki - sam nie wiem co sadzic - mam wrazenie ze to powazny uczciwy facet- w kazdym razie zdam wam relacje co z tego wyszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi