Skocz do zawartości
s7pro

Zakup sgs3 pytania i odpowiedzi.

Rekomendowane odpowiedzi

MaZuT

niech Ci wysle poczta, po pobraniem z doplata za opcje: sprawdzenie zawartosci w obecnosci listonosza, zero stresu, dostaniesz paczke, rozpakujesz, jesli bedzie kupa nie zaplacisz pobrania a paczka wroci do nadawcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcesz się przekonać w bardzo szybki sposób czy to nie jest ściema to poproś kogoś innego żeby się skontaktował z tym gościem z innego numeru i niech powie że jest zainteresowany kupnem. Jak gość powie że ogłoszenie aktualne to jesteś w plecy 50zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    achu

Dzwoniłem do gostka przed chwilą, jako, że mieszkam w Gdańsku i on podał Gdańsk jako swoją lokalizację to zaproponowałem odbiór osobisty... Niestety, nie ma takiej możliwości bo gostek wyjechał do Szczecina i będzie w Gdańsku za 2-3 tygodnie. Nie potrafi jednak powiedzieć kiedy. Zaproponowałem wtedy, że będę jechał w weekend do Berlina więc mogę podjechać do Szczecina, to wtedy usłyszałem, że ma mobilną pracę i jeszcze nie wie gdzie będzie w weekend. Podziękował grzecznie... Wnioski proszę wyciągnąć samemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez z ciekawości zadzwoniłem powiedział że tak aktualne jak spytałem się czy istnieje możliwość odbioru osobistego nic nie powiedział jeśli chodzi o ilość sztuk to powiedział ze ma na stanie 5 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim proponuję zapoznać się z FAQ SGS3 i tematem o "Pierwszych opiniach".

Poza tym kurier nie wyda paczki pobraniowej dopóki mu się nie zapłaci kwoty pobrania i podpisze listu przewozowego.

Dopiero wtedy możesz otworzyć przy nim paczkę. Jeśli stwierdzisz, że w środku jest kartofel zamiast telefonu to spisujesz "protokół niezgodności towaru" z kurierem, który może pomóc Ci w walce w sądzie z nieuczciwym sprzedającym.

Tyle w temacie. Żadna firma kurierska nie pozwoli na sprawdzenie paczki przed wpłaceniem pieniędzy, chyba że świadczy taką usługę DODATKOWO, jak np. Poczta Polska za 5zł gdzie otwierasz paczkę przy okienku i sprawdzasz czy zawartość paczki zgadza się z druczkiem, który wypełniła osoba wysyłająca paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, kupiłem dzisiaj ten telefon w x-kom. Niby oglądałem go w sklepie, wszystko ok... tylko że nie zauważyłem że instrukcja jest czeska :E jak się odpaliło tel to domyślny język też był czeski. Niby nie ma żadnego loga operatora etc. Jedyne co mnie zastanawia to aplikacja "Wooky Samsung" - jest tylko po czesku. Co to w ogóle jest? Teraz się zastanawiam co z tym zrobić...

Można tak tel bez polskiej instrukcji sprzedawać? A z tą aplikacją to bardziej mi chodzi czy to nie jest oznaka brandowanego telefonu? Wymyśliłem że sprzedali mi telefon z jakiejś czeskiej sieci komórkowej.

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lhrrob

Do wszystkich produktów sprzedawanych w Polsce powinna być dołączona instrukcja obsługi w języku polskim.

Wysłane z GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Przejrzałem troszkę dział forum dotyczący i9300.

Jak przed wejściem do niego byłem zdecydowany na zastąpienie RAZR, Samsungiem Galaxy S3, tak jestem już niezbyt przekonany:

1. Problemy z pękająca obudową

2. Telefon potrafi wyzionąć ducha po nocnym ładowaniu ;/

3. Podobno, głośnik jest cichy - wie ktoś czy gra ciszej od RAZR? Z Motki jestem zadowolony.

4. Problemy z AMOLEDEM tzn. czarne plamy, przy wyświetlaniu czarnego obrazu - miałem taką przypadłość w pierwszym egzemplarzu Motki.

Co jeszcze? Nie wiem.

Chciałem kupić używanego SGS3 Marble White z polskiej dystrybucji, oczywiście z gwarancją.

Będę wdzięczny za porady dotyczące kupna używanego modelu i9300.

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomaj33

ad 1. Jeśli są naprężenia po złożeniu to i tak pęknie

ad 2. Mój działa idealnie, więc nie jest to reguła

ad 3. głośnik jest cichy, ale przeszkadza to tylko w robieniu dyskoteki - cichszy od motki Defy

ad 4. To któryś mój amoled i żadnych plam nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi