Skocz do zawartości
jbl485

Zamiana SDCARD <> EXTERNAL_SD

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bylo to samo total zalatwil sprawe ...

U mnie w tym programie po wybraniu opcji Właściwości nie ma "Zmień" - można było tylko sprawdzić sumę kontrolną i ewentualnie ją zapisać - na szczęście ten chmod 777 bez problemu zrobiłem w total commanderze:mrgreen:

dzięki - piwko leci:polewaj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie - co by się stało jakbym wyjął kartę pamięci? ;) wszystko by się rozsypało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak w kompie pamiec wyjmiesz to dziala ?

Wyłącz telefon, wyjmij karte - wsadz karte włącz telefon... Tak bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

wszystko dziala, a przynajmniej poki co :P takie male pytanko po co w koncu jest ten folder external_sd zamieszczony w external_sd ? :P poza tym powinno byc zaznaczamy SU i BOOT bo to nieco mylace :P jak i kopiujemy czy tez wycinamy zawartosc calego folderu SD, ja wyciolem wszystko a nie skopiowalem i gra tylko mam karte pamieci tylko 4 GB nie wiem jakiej klasy ale mi tam nic nie muli nie zacina sie :P oczywiscie piwko idzie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbl485

Folder external w external jest po to by zamontować tam te nieszczęsne 2.3gb wewnętrznej pamięci.k

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

ok spoko, tyle ze wczoraj wszystko dzialalo ok a dzis o dziwno jakos to przestalo dzialac wchodze w pamiec a tam jest odwrotnie, at normalnie systemowo, no trudno trzeba usunac ten skrypt z /data i znow przeniesc wszystkie pliki z karty sd na ta systemowa bo wszystkie gry chca sciagac od nowa pliki ;/ zbyt wczesnie pochwalilem ta modyfikacje, moze ze zrobilem reboot tel zmienilem karty sim, a wiec musialem go wyl, ale chyba powinno to zalapac po kazdym reboocie mimo wszystko..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbl485

U mnie wszystko od 4 dni jest ok.

reboot a nawet wyjecie baterii nic u mnie nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jbl485

mam pytanko - jakbym chciał zmienić kartę pamięci na większą pojemnościowo to muszę wyłączyć telefon - wyłożyć starą kartę - wsadzić nową - zrobić WIPE - zrobić podmianę pamięci od nowa - pominąłem coś czy lepiej tego nie robić? kopię zapasową kontaktów zrobiłem - resztę strat przeżyję ;) aha - czy po zrobieniu WIPE usunie się root?

EDIT -> mam aktualnie podmianę na akrcie 4gb class4 a chcę włożyć sandisk 16gb class 10 UHS class 1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie dziala od 2 dni bez problemu wyjmowalem karte wkladalem wylaczanie wlaczanie telefonu i nadal jest tak jak bylo czyli ok :) i oby tak zostalo :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi