Skocz do zawartości
jbl485

Zamiana SDCARD <> EXTERNAL_SD

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po podmienieniu partycji tym sposobem da się wrócić do oryginalnego stanu telefonu nie tracąc danych i ustawień? Czy ktoś posiada kartę pamięci 16gb class 4? Jak z płynnością? :)

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki

Ja nie posiadam a wiem, że się nie opłaca używać class 4 jako pamięć wew. ze względu na pogorszenie jakości korzystania z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zepetr

Mi raz wysypało kartę SD ta wewnętrzną mówiąc ze jest błąd i trzeba sformatować, po rebootcie nie doszło do zamiany partycji, po drugim już było dobrze. Niekiedy w galerii zdjęcia się nie ładują tylko są miniaturki takie pęknięte i ap się wysypuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobsicie używam karty class4 i wyniki w antutu sa takie same jak bez tej modyfikacji czyli na poziomie 5,800 pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbl485

@gizior89

Myślę iż lepszym rozwiązaniem będzie wyłączyć telefon, wyjąć kartę i użyć jakiegoś czytnika. Dane skopiować na dysk a później na nową kartę.

Myślę że obejdzie się wtedy bez wipe:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @gizior89

Myślę iż lepszym rozwiązaniem będzie wyłączyć telefon, wyjąć kartę i użyć jakiegoś czytnika. Dane skopiować na dysk a później na nową kartę.

Myślę że obejdzie się wtedy bez wipe:)

oki spróbuję potem tak zrobić, muszę najpierw dorwać jakiś czytnik w Tesco lub jakimś markecie bo stanadardowy czytnik który mam w urządzeniu wielofunkcyjnym nie odczytuje mi tej karty sandisk 16gb class 10 UHS class 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wygląda tak że aplikacje instalują się na zewnętrznej karcie? Czy ze tylko dane aplikacji na zewnętrznej? To jak się posypie to nie będę miał żadnych aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

to dziwne wszystko dzialalo, moze przez to ze zainstalowalem przyspieszenie odczytu karty bo dlugo to trwalo albo moze ze robilem to dwa razy bo w sumie myslalem ze mi sie nie udalo bo nie zwrocilem wiekszej uwagii :P bo sugerowalem sie ze bd mial ok 7 GB pamiec tel jak i karta SD ale dwa razy bylo ok 4 GB :P ale chyba po pierwszym razie myslac ze sie nie udalo robilem wipe, no nic nie pamietam bardzo ale wiem ze sie posypalo na drugi dzien. Poki co sobie odpuszcze bo i tak mam tylko 4GB karty wiec malo na taka modyfikacje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszystko w porządku działało dopóki nie wyjałem karty i zmieniłem na inna pojemniejsza. Mam zapchaną całą pamięc telefonu a nie moge znalezc tych plików tak jakby się pochowały, co teraz zrobić? Wszystkie fotki,muzyka i nie mam ich a pamiec wskazuje ze jest pełna , co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi