Skocz do zawartości
jbl485

Zamiana SDCARD <> EXTERNAL_SD

Rekomendowane odpowiedzi

wcm

a ja mam koledzy taki problem otóż przy włączeniu telefonu wybija taki komunikat skaner multimediów aplikacja za to odpowiedzialna jest interfejs.apk i gdy skanuje mi pamieci w tym samym momenci odpala sie smanager skanuje dochodzi do 97 % czasem 92 i stoi i nie chce ruszyc a czasem czekam nawet kilka minut do godziny. Co może być przyczyna tego ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, drugi sposób z postu 1 dla 4.1 Jelly działa na sofcie V10*? Tutaj podano, że jest to dla V20* Jeśli nie to czy sposób z postu 1, ogólny, działa na V10*?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Pierwszy sposób z pierwszego posta jest dla ICS, a drugi, zacytowany fragment jest dla JB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieliscie kiedys taka sytuacje?

Jak sformatuje karte z poiozmu telefonu, wszystko jest ok, po resarcie (i zamianie pamieci) mam taki blad, komputer tez tak to widzi, a mam karte 8gb

Czemu pokazuje mi ze mam po tyle samo pamięci ;/

post-178605-14255752618488_thumb.png

Edytowane przez dziamot
    dodano spolier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Bo nie zadziałał prawidłowo skrypt podmiany pamięci, też tak miałem. Nie pamiętam dokładnie jak to rozwiązałem, ale wydaje mi się, że za którymś razem załapało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No coz, pozostaje metoda prob i bledow, wgralem skrypt od nowa i niestety w dalszym momencie lipton.

---------- Post dołączono 26-08-14 o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano 25-08-14 o 21:45 ----------

Edit: Udało mi się rozwiązać problem, wystarczy ze zrobilem to co bylo napisane tutaj i tylko to.

post-178605-14255752698729_thumb.png

A i usunalem foder sdcard z glownego folderu (tam gdzie jest storage,system,sbin,root itd)

Edytowane przez dziamot
    dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, jest problem i może coś poradzicie, a nie chce mi się od nowa robić hard reseta, root'a itp. Miałem zamienioną pamięć sposobem od mateo na 4.1 i działało, do tej pory...Nie wiem jak i co się stało ale teraz wygląda to tak że na ekranie telefonu mam pamięć wewnętrzna: 15,03 gb i tak samo z pamięcią SD : 15,03gb i pojawiają się problemy z aktualizacjami aplikacji bądź ściąganiem nowej bo wyskakuje że brak pamięci. Czy spotkaliście się z czymś takim i jest jakieś inne wyjście niż cofanie wszystkiego czy będę zmuszony poświęcić znowu parę chwil na to. Pozdrawiam.

@Edit: Stwierdziłem że mniej czasu zajmie mi ogarnięcie tego wszystkiego niż wyczekanie na odpowiedź, zrobiłem sobie wszystko od nowa, nie zamieniam już pamięci bo nie jest mi to w sumie potrzebne. Cześć i czołem.

Edytowane przez Taxi381
    Rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Slim12

Mozna prosic o skrypt dla 4.1.2 z 1 posta ?

---------- Post dołączono 04-10-14 o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano 03-10-14 o 16:43 ----------

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu mi to nie działa ?

Robie jak w poradniku i nadal mam 2Gb Wewnetrznej.

Albo napisać to krok po kroku, gdzie mam wkleić skrypt,gdzie skopiować te foldery na telefon czy karte ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i usunalem foder sdcard z glownego folderu (tam gdzie jest storage,system,sbin,root itd)

A możesz powiedzieć w jakim celu usuwać ten folder i czy usuwać go definitywnie czy gdzieś przenieść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asqwaz

Czy Wam też strasznie długo skanuje multimedia po zainstalowaniu skryptu? Mam kartę class 10 :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi