Skocz do zawartości
maciu

Android 4.1.2, CyanogenMOD 10, Free Xperia Project

Rekomendowane odpowiedzi

podczas instalowania przez recovery (CWM) wyskakuje błąd Installation aborted. Co robić?? POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    er00

Do wgrania tego romu potrzebny jest root, czy wystarczy odblokowany bootloader?? Zipkę z romem trzeba wrzucać na kartę pamięci, czy z pamięci wewnętrznej da się zainstalować? Bo w CWM recovery jest do wyboru tylko "install from sdcard".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sulex

Odblokowujesz bootloader, wgrywasz kernel z paczki, instalujesz rom przez recovery (install from sdcard)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    er00
    Do wgrania tego romu potrzebny jest root, czy wystarczy odblokowany bootloader?? Zipkę z romem trzeba wrzucać na kartę pamięci, czy z pamięci wewnętrznej da się zainstalować? Bo w CWM recovery jest do wyboru tylko "install from sdcard".

Zainstalowałem, dzięki. Mam inny problem- katastrofalnie szybko znika bateria. Wifi włączone cały czas, ale przedtem na brandowanym sofcie od tmobile trzymała spokojnie 3 dni- teraz 1.

W ogóle jaki jest najnowszy dostępny android dla J? Brandowany albo nie, obojętne. A może macie jakiś sprawdzony, pewny rom dla tego fona? Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TPSC

Android 4.4.4 i na L bym nie liczył, ale w kitkacie nie ma aparatu, wiec ms codzień średnio. 200mb free ramu wydusisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi