Skocz do zawartości
Pinki

MyPhoneExplorer na Androida! Wysylanie SMS z PC i duzo wiecej

Rekomendowane odpowiedzi

Pinki

MyPhoneExplorer Client - Android app on AppBrain

Wyszedl klient na Androida programu MyPhoneExplorer ktory od lat jest najlepszym programem do obslugi telefonow SE przez komputer.

Wystarczy zainstalowac klienta na Androidzie i program na komputerze. Dziala swietnie na i5700 :)

FJ Software Development

Screenshots

MyPhoneExplorer to narzędzie przeznaczone do synchronizowania zawartości telefonu komórkowego marki Sony Ericsson z komputerem PC.

Program pozwala na zarządzanie takimi elementami telefonu jak SMSy (przychodzące, wysłane, wersje robocze), książka adresowa, profile kontaktów, organizer, kalendarz, alarmy, dane zapisane na karcie SIM itp. Za pośrednictwem MyPhoneExplorer użytkownik ma również możliwość przesyłania plików z dysku komputera na telefon i monitorowania stanu pamięci urządzenia. Dodatkowo aplikacja dostarcza takie informacje o telefonie jak numer IMEI, model, wersja oprogramowania, jakość sygnału, temperatura baterii, aktualne zużycie czy napięcie ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Phan

wow ekstra, wcześniej miałem SE, 3 lata ten program używałem (nawet jeszcze nie wywaliłem) i jest świetny, zdecydowanie mi go brakowało po przesiadce :D

Heh widać że już tak bardzo go nie potrzebuję jak kiedyś, a nie działa mi to co najbardziej chciałem czyli synchronizacja zdjęć ;/ może zostanie zrobione niedługo :)

Edytowane przez Phan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że nie synchronizuje zadań...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

hmm, dziwne ale ze Spicą na CM6.1a się nie łączy przez WiFi, muszę z tym powalczyć:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hmm, dziwne ale ze Spicą na CM6.1a się nie łączy przez WiFi, muszę z tym powalczyć:D

Na mojej konfiguracji laczy przez wifi i synchronizuje, ale jest sporo niedociagniec.

Pobiera niekompletne dane kontaktow (czesto bez nr telefonu).

Nie pobiera danych z kalendarza. [poprawka: nie pobralo przy synchornizacji wszystkiego, ale udalo sie przy wejsciu w pobieranie jedynie wpisow kalendarza]

Nie podaje nazw nadawcow sms (tylko nr telefonow)

Nie pokazuje ilosci pamieci w telefonie i na karcie. JEst taka funkcja, ale nie dziala.

przez wifi nie dziala opcja "zrzut z ekranu".

Zawsze uzywalem tego programu na SE P1i i wczesniejszych telefonach i dzialal super. Tutaj na razie niedopracowane. Moze z czasem bedzie lepiej.

Edytowane przez myxomatosis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

na pewno będzie lepiej, na kablu wszystko śmiga, ale czatując z kimś (sms) w małym okienku nie pojawiają się wiadomości przychodzące... dobrze że ostrzega o Unicode:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny program. Tylko mam jedną wątpliwość, na którą nie znalazłem odpowiedzi...

Klient MPE pozwala na odszukanie komórki po WiFi. Nie wymaga przy tym żadnego uwierzytelnienia, nawet PINu jak w przypadku połączenia BT. Jeśli włączę się po WIFi do publicznego hot-spotu, to czy cały mój telefon nie będzie widoczny dla każdego z odpalonym MPE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Phan

Tylko jak włączysz clienta MyEhoneExplorer, więc nie włączaj go poza domem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z Was używa MyPhoneExplorer? Jeśli tak to proszę o pomoc - w ubiegłym roku jeszcze jak miałem andka 1.6 używałem go i wszystko było ok. Ostatnio chciałem do niego wrócić i lipa. Pokazuje mi SMS, listę połączeń ale nie pobiera mi książki telefonicznej. Mam zaktualizowaną wersję na kompie i w telefonie. Czy ktoś spotkał się z tym, i wie co zrobić aby znowu była widoczne kontakty? Zależy mi na tym bo świetnie edytowało się kontakty w tym programie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Kontakty to się jeszcze lepiej edytuje na gmailu, a potem tylko się robi synchro ;>

U mnie ten program też był niezwykle problematyczny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi