Skocz do zawartości
HakX

Oficjalna "powiększona" bateria dla SGS III - 3000 mAh + mini recenzja i test

Rekomendowane odpowiedzi

HakX

Witam!

Jak powyżej, doczytałem się informacji że dla S3 będzie dostępna nowa bateria. Ma ona kosztować 200zł wraz z nową tylną klapką gdyż bateria będzie większa. Czy ktoś wie więcej na ten temat ? Premiera ? ;)

Edit:

Recenzja oraz test Oficjalnej powiększonej baterii 3000mAh dla SGS3, autorstwa golob1210

Recenzja będzie systematycznie uzupełniana o nowe statystki wytrzymałości.

Wszelkie podziękowania proszę kierować do globo1210 (podziękowania na PW, oraz podziękowanie poprzez "Postaw piwo!")

Oficjalna bateria 3000mAh dla S3 - mini recenzja i test

Edytowane przez bykumza
    Dodanie linku do recenzji oraz lekka edycja tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    C80

Przynajmniej dostaniemy wieksza baterię od Samsunga. Dotychczas na rynku była dostępna bateria bodajże 4100 mAh od niezależnego producenta i tez była dodawana klapka. Bateria była dwa razy grubsza, wiec pojemność była jak najbardziej realna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk45z

Wszystko fajnie, bo nawet mnie ta bateria zainteresowała, lecz teraz powstaje pytanie. Czy nie zależni producenci pokrowców i obudów zaczną produkować pokrowce dla tej baterii i pokrywy. Bo wiadomo, że grubość telefonu się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakul

Tylko czy warto tyle płacić za większą baterie? Przynajmniej ja gabaryty tego telefonu uważam za dużą zaletę, i nie wyobrażam sobie tego telefonu z plecakiem. Narazie daje radę z oryginalną baterią ale zamiast tego wolałbym zewnętrzną baterie którą podpinam jak potrzebuje.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raps

Przeciez takich zewnetrznych baterii jest sporo. Wygladaja jak przenosne dyski twarde, maja okolo 5000 mah pojemnosci i podpinane sa poprzez kabel micro USB.

Samsung rezygnuje z power packa bo przy wielkosci Galaxy S3 telefon by doszedł do rozmiarów note II :).

Całość jest bardzo ale to bardzo kusząca i na pewno zakupię, szczególnie, że grubość telefonu o te pare dodatkowych milimetrów nie przeszkadza mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Wszystko fajnie ale czy warto dać, te 200zł na większą baterię do tego nie wiadomo, jak wyglądać będzie tył telefonu i o ile szerszy będzie w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    C80

Dla mnie SGS3 jest za cienki, wiec możliwość jednoczesnego pogrubienia i zyskania na pojemności jest kusząca. Tym bardziej, że choć na tle konkurencji SGS3 ma dobra baterie to nadal trzeba uważać jak się korzysta z telefonu bo inaczej do wieczora może nie przeżyć. Pewnie takich osób jak ja znajdzie się trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym kupić tą baterię ale co z etui które kupiłem za 79zł ? do śmieci ? Etui Galaxy S III EFC-1G6F - PRZEGLĄD | SAMSUNG

Różnica z 2100 na 3000 jest bardzo dużą to przecież ok 35-40% dłuższa żywotność baterii nie jest to 5 czy 10% by się zastanawiać nad wymianą .

Co do power bank które można ładować telefon przez usb jest też ok myślałem o tym ale ładować w domu to i to wtedy nie robi się już tak fajnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwi

Ja również na sto procent kupię powiększoną baterię, telefon nie będzie miał sobie równych jeśli chodzi o wydajność baterii, a te parę milimetrów grubości więcej może się okazać zaletą a nie wadą, telefon raczej będzie lepiej leżał w dłoni.

Ktoś wie kiedy ma trafić do sprzedaży w Polsce i czy będą dostępne Slim Covery Samsunga do powiększonej klapki? Z jednej strony fajnie mieć większą baterię a z drugiej strony noszenie samego telefonu jak dla mnie będzie trochę ryzykowne, a Slim Cover to najlepsze rozwiązanie bo jest po prostu przezroczysty...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi